Täna käisime oma tiimiga Karksi-Nuias C-klassi meistrivõistlustel.
Kõigil noortel oli see esimene suurvõistlus, mis tõi kuhjaga uusi kogemusi ja nägemusi suurest konkurentsist. Nüüd on kõigil oma märk maas, mida järgmisel aastal ületada!

Tublid lapsed sellegipoolest :)

Protokoll

Trotsides vihma ja tuult

03. juuli. 2016

Lõpule jõudis ka viimane võistluspäev Rakveres, mis tõi endaga kaasa suuri vihmahooge ning häid tulemusi.

Nii Ethel Elisabeth Truus kui ka Georg Sarapuu jooksid end mõlemad neljandale kohale vastavalt 400m ja 2000m distantsis. Pronksmedali sai kaela Eliise-Triin Raun, kes edestas napilt Ethelit 400m stardis.
Eesti meistriks krooniti taaskord Melissa Maria Akkel, kes vihma trotsides võttis alavõidu 3000m jooksus!

Super tubli töö kõigi poolt, loodetavasti tuleb järgmisel aastal veel rohkem medaleid ja rekordeid :)

Protokoll

Edu püsib!

02. juuli. 2016

Tänane Rakvere võistluspäev on läbi saanud. Anname sooja suveõhtusse teada, et noored lindonlased on tublid olnud:

Carina-Renne Valdek jooksis end 200m jooksus kolmandale kohale; takistusjooksus esinesid edukalt Georg Sarapuu ja Lisette Ploomipuu, saavutades mõlemad neljanda koha, vastavalt 1500m ja 2000m distantsis; Anette Peterson saavutas odaviskes seitsmenda koha ning Fred Vulkan 200m jooksus 14. koha.

Päeva staariks kroonime aga Melissa Maria Akkeli, kes tuli 2000m takistusjooksus Eesti meistriks!

Edukad sooritused Eesti meistrivõistlustel

01. juuli. 2016

Täna hommikul, 1. juulil, startisime Rakverre, kus parasjagu on toimumas Eesti A- ja B-klassi meistrivõistlused. Valmistusime võistlusteks korralikult ja tulemused on ka vastavad:
noormehed jooksid end tublisti esikümnesse; Ethel Elisabeth Truus saavutas 1500m jooksus neljanda koha ja Eesti meistriteks tulid Carina-Renne Valdek 100m jooksus ning Eliise-Triin Raun 300m tõkkejooksus!

Võistleme Rakveres ka homme, 2. juulil, seega kes Rakveres - tulge kaasa elama!

Pilet U18 EM-ile olemas!

30. juuni. 2016

Tbilisi, siit me tuleme!
Tänastel karikavõistlustel alistas Eliise-Triin Raun 400m tõkkejooksus tänavuste Euroopa meistrivõistluste normatiivi ning teenis seega pileti Tbilisi U18 Euroopa meistrivõistlustele 14.-17. juulil. Palju õnne Eliisele ja kivi kotti!

Melissa Maria Akkel sai kirja tubli alavõidu 1500m jooksus ning Carina-Renne Valdek jooksis superaja 100m jooksus, mis oleks ka tema peaaegu Gruusiasse viinud.