Uudised

Tallinna Noorte meistrivõistluste 2. päev

21. juuni. 2017

Teine päev Tallinna Noorte meistrivõistlustel läks meie klubi jaoks samamoodi kui mitte paremini: Eliise-Triin Raun ja Pert-Emil Raun võitsid meistritiitlid vastavalt 100m tõkkejooksus ja 80 m tõkkejooksus ning saavutasid teised kohad vastavalt 200m jooksus ning kõrgushüppes.
Lisette Ploomipuu tuli meistriks 800m jooksus ning Melissa Maria Akkel saavutas samas jooksus ent teises vanuseklassis hõbemedali ja Fred Vulkan tuli 200m jooksus teiseks.
Tublide esitluste eest on mainimist väärt ka Elin Lee Solman, Liisbet Rümmel, Carolin Marmei ja Joosep Näks.

Tallinna Noorte meistrivõistluste 1. päev

20. juuni. 2017

Täna algasid Kadrioru staadionil Tallinna Noorte meistrivõistlused, kus me esinesime väga hästi:
Eliise-Triin Raun ja Pert-Emil Raun tulid Tallinna meistriks vastavalt kõrgushüppes ja 100 m jooksus. Melissa Maria Akkel ja Hans Kristjan Laur saavutasid mõlemad teise koha 400 m jooksudes. Kolmandatele kohtadele jooksid end Lotte Puusepp 800 m jooksus ja Lisette Ploomipuu 400 m jooksus.
Lisaks tulid esikuusikusse omal alal ka Liisbet Rümmel, Anette Peterson ja Fred Vulkan.
Palju õnne kõikidele medalistidele!
Homme jätkuvad Tallinna Noorte meistrivõistlused, kus loodame omadelt taaskord tugevat esitlust

Laagri lõpp!

15. juuni. 2017

Meie tore ja väsitav suvelaager hakkab lõppema. Lastele, kes praegu puhkama hakkavad, soovime me omalt poolt ilusat suvepuhkust ning kohtumiseni uuesti sügisel!
Teiste sportlaste jaoks on suvi veel kaugel, ent soovime neilegi häid uusi rekordeid juba järgmisel nädalal toimuvatel Tallinna Meistrivõistlustel ja Koolinoorte ISF Kergejõustiku MM-il Prantsusmaal. Hoidke pöialt omadele!

PILDID

Eesti noorte KV

08. juuni. 2017

Tänastel Eesti noorte karikavõistlustel osales spordiklubi Lindon ühtse tiimina. Tiimi kuulusid Carolin Marmei, Liisbet Rümmel, Eliise-Triin Raun, Melissa Maria Akkel, Lotte Puusepp, Lisette Ploomipuu, Anette Peterson ja Carina Renne Valdek.

Ilmaolud olid väga kehvad ning terve päeva sadas vihma, ent ometigi suutis Lisette Ploomipuu 3000 m jooksus võtta ära esikoha. Seega oli nii draamat kui ka õnnestumisi.

Kokkuvõttes saime tiimiga Eestis väga arvestatava koha ning kõigil oli hea kogemuste omandamise päev.

Ootame kinnisilmi juba järgmist võistlust - Täiskasvanute Balti Matši, Valmieras, kus osalevad meie omadest Eliise-Triin Raun ja Melissa Maria Akkel.

Protokoll

Harjumaa meistrivõistlused 2017

05. juuni. 2017

Tänase ilusa pühapäeva veetsime me Harjumaa meistrivõistlustel. Ilus ilm tõi meile ka häid kohti ja tulemusi.
U16 arvestuses tuli Lotte Puusepp 800 m jooksus esimesele kohale ning Liisbet Rümmel 300 m jooksus teiseks.
Täiskasvanute arvestuses saavutas Melissa Maria Akkel 800 m jooksus teise koha.