Uudised

Eesti Karikavõistlused

05. juuni. 2021

Palju õnne Pert!! 🎉🎉🎉

Eesti karikavõistlused 2021!

Uus isiklik rekord ja võidukarikas kuulub Perdile! 200m jooks 22,49! 😎

Eesti MV teatejooksudes

30. mai. 2021

🔥Eesti meistrivõistlused teatejooksudes! 🔥
Palju õnne 3x800m U20 vanuseklassi neiud, Grete, Lotte ja Christa-Liza! 🤩 🥉
Ja aitäh kõikidele Lindonit esindanud sportlastele, te olete tublid! 🥰

Tagasi trenni!

20. aprill. 2021

Tänasel ilusal kevadpäeval saabus kauaoodatud valitsuse otsus, et õuetreeningutega  väikestes rühmades saab tuleval esmaspäeval taas alustada!

Meie teeme selleks usinalt ettevalmistusi ning jagame seetõttu kõik lapsed gruppidesse. Täpsema info saate selle nädala jooksul juba enda lapse treenerilt! Enam pole kaua jäänud, õigepea kohtume staadionil! Seniks naudime ilma, oleme aktiivsed ja püsime terved! 😎💕

Head lapsevanemad!

10. märts. 2021

Tere head lapsevanemad!

 

Seoses uute piirangute kehtestamisega tuleb meil trennide osas natuke teistsugune kuu, aga peamine, et oleme endiselt positiivselt meelestatud ja anname endast parima, et lastega siiski distantsilt tegeleda ja neile juhiseid jagada, sest lõpuks teeme seda kõike ju ikkagi meie ühise vabama suve nimel. Vabama suve all peame muidugi võimalikult võistluste ja laagrite rohket suve silmas.

Iga nädal tagame lastele vähemalt 1x zoomi treeningu, et ise saaksime neid silmast silma näha ja et neil oleks ka kohustus ikkagi teatud ajal teatud kohas olla. Lisaks saadame vastavalt vanusele individuaalsed treeningplaanid.

Kindlasti palume Teil jälgida, et lapsed ei läheks kambakesi treeningplaani alusel treenima. Lähtume reeglitest ja peame selle aja vastu ja loodame, et leiate ka ise hetki, mil lapsega koos üks treening teha ning sellega ühtlasi motivatsiooni ka lapsele süstida!

Oleme tänulikud igasuguse tagasiside eest, mis teil hübriidtreeningute käigus tekib. Andke meile julgesti märku, kui laps on super tubli olnud ja samas võite ka märku anda, kui lapsel motivatsiooni vähe. Vastav treener proovib Teid kindlasti aidata. Kõik pildid, videod ja kirjad on teretulnud.

 

Aitäh juba ette, et olete hetkel meie käepikenduseks ja hoiate lapsi nii palju kui võimalik sportlike tegevustega rakkes!

Lugupidamisega

SK Lindon treenerid

Tule trenni!

17.09.2020

Lapsed laagris

15.08.2020