Nõmme
Homme 26.01
3...6
Viimsi
Homme 26.01
2...5

Tunniplaanid

Jaanuar 2020

Kuupäev
Nädalapäev
Kellaaeg
Koht
26.jaan
pühapäev

KLUBIDE KV

26.jaan
pühapäev

KLUBIDE KV

26.jaan
pühapäev

KLUBIDE KV

26.jaan
pühapäev
10:00

Tallinna Spordihall

27.jaan
esmaspäev
14:30

Soordiklubi AEG (nooremad)

27.jaan
esmaspäev
14:45

Viimsi Kooli võimla (nooremad)

27.jaan
esmaspäev
15:45

Viimsi Kooli võimla (vanemad)

27.jaan
esmaspäev
16:00

Haabneeme Kooli võimla

27.jaan
esmaspäev
16:15

TSG võimla (nooremad)

27.jaan
esmaspäev
16:15

TSG võimala (vanemad)

27.jaan
esmaspäev
16:45

Haabneeme Kooli võimla

28.jaan
teisipäev
14:30

Karulaugu terviserada ja akrobaatika saal (vanemad)

28.jaan
teisipäev
15:00

Spordiklubi AEG (nooremad)

28.jaan
teisipäev
16:15

TSG võimla (nooremad)

28.jaan
teisipäev
16:15

TSG vöimla (vanemad)

28.jaan
teisipäev
17:30

TSG võimla (vanemad)

28.jaan
teisipäev
17:30

Haabneeme Kooli võimla (nooremad)

29.jaan
kolmapäev
14:30

Süiste tee metspark

29.jaan
kolmapäev
15:00

Karulaugu Spordikeskus

29.jaan
kolmapäev
16:15

TSG võimla (kõik)

29.jaan
kolmapäev
18:50

Merivälja Kooli ujula

30.jaan
neljapäev
15:00

Karulaugi terviserada ja mänguplats

30.jaan
neljapäev
16:30

TTÜ Spordihoone (vanemad)

31.jaan
reede
14:30

Karulaugu Spordikeskus (valikuliselt)

31.jaan
reede
14:30

Viimsi Kooli võimla (nooremad)

31.jaan
reede
15:30

Viimsi Kooli võimla

31.jaan
reede
15:30

Viimsi Kooli võimla (vanemad)

Veebruar 2020

Kuupäev
Nädalapäev
Kellaaeg
Koht
01.veeb
laupäev

EESTI MV U14, U16

01.veeb
laupäev
13:00

Tallinna Spordihall

01.veeb
laupäev
13:00

Tallinna Spordihall

02.veeb
pühapäev

EESTI MV U14, U16

02.veeb
pühapäev

EESTI MV U14, U16

02.veeb
pühapäev

EESTI MV U14, U16

02.veeb
pühapäev
15:00

Tallinna Spordihall

03.veeb
esmaspäev
14:30

Spordiklubi AEG (kõik)

03.veeb
esmaspäev
14:45

Viimsi Kooli võimla (nooremad)

03.veeb
esmaspäev
15:45

TSG ujula (nooremad)

03.veeb
esmaspäev
15:45

Viimsi Kooli võimla (vanemad)

03.veeb
esmaspäev
15:45

TSG ujula (vanemad)

03.veeb
esmaspäev
16:00

Haabneeme Kooli võimla

03.veeb
esmaspäev
16:45

Haabneeme Kooli võimla

04.veeb
teisipäev
14:30

Karulaugu terviserada ja akrobaatika saal (vanemad)

04.veeb
teisipäev
15:00

Spordiklubi AEG (nooremad)

04.veeb
teisipäev
16:15

TSG võimla (nooremad)

04.veeb
teisipäev
16:15

TSG vöimla (vanemad)

04.veeb
teisipäev
17:30

TSG võimla (vanemad)

04.veeb
teisipäev
17:30

Haabneeme Kooli võimla (nooremad)

05.veeb
kolmapäev
14:30

Süiste tee metspark

05.veeb
kolmapäev
15:00

Karulaugu Spordikeskus

05.veeb
kolmapäev
16:15

TSG võimla (kõik)

05.veeb
kolmapäev
18:50

Merivälja Kooli ujula

06.veeb
neljapäev
15:00

Karulaugi terviserada ja mänguplats

06.veeb
neljapäev
16:30

TTÜ Spordihoone (vanemad)

07.veeb
reede
14:30

Karulaugu Spordikeskus (valikuliselt)

07.veeb
reede
14:30

Viimsi Kooli võimla (nooremad)

07.veeb
reede
14:30

Viimsi Kooli võimla

07.veeb
reede
15:30

Viimsi Kooli võimla

07.veeb
reede
15:30

Viimsi Kooli võimla (vanemad)

08.veeb
laupäev
13:00

Tallinna Spordihall

08.veeb
laupäev
13:00

Tallinna Spordihall

08.veeb
laupäev
13:00

Tallinna Spordihall

09.veeb
pühapäev
15:00

Tallinna Spordihall

10.veeb
esmaspäev
14:30

Soordiklubi AEG (nooremad)

10.veeb
esmaspäev
14:45

Viimsi Kooli võimla (nooremad)

10.veeb
esmaspäev
15:45

TSG ujula (nooremad)

10.veeb
esmaspäev
15:45

Viimsi Kooli võimla (vanemad)

10.veeb
esmaspäev
15:45

TSG ujula (vanemad)

10.veeb
esmaspäev
16:00

Haabneeme Kooli võimla

10.veeb
esmaspäev
16:45

Haabneeme Kooli võimla

11.veeb
teisipäev
14:30

Karulaugu terviserada ja akrobaatika saal (vanemad)

11.veeb
teisipäev
15:00

Spordiklubi AEG (nooremad)

11.veeb
teisipäev
16:15

TSG võimla (nooremad)

11.veeb
teisipäev
16:15

TSG vöimla (vanemad)

11.veeb
teisipäev
17:30

TSG võimla (vanemad)

11.veeb
teisipäev
17:30

Haabneeme Kooli võimla (nooremad)

12.veeb
kolmapäev
14:30

Süiste tee metspark

12.veeb
kolmapäev
15:00

Karulaugu Spordikeskus

12.veeb
kolmapäev
16:15

TSG võimla (kõik)

12.veeb
kolmapäev
18:50

Merivälja Kooli ujula

13.veeb
neljapäev
15:00

Karulaugi terviserada ja mänguplats

13.veeb
neljapäev
16:30

TTÜ Spordihoone (vanemad)

14.veeb
reede
14:30

Karulaugu Spordikeskus (valikuliselt)

14.veeb
reede
14:30

Viimsi Kooli võimla (nooremad)

14.veeb
reede
15:30

Viimsi Kooli võimla

14.veeb
reede
15:30

Viimsi Kooli võimla (vanemad)

15.veeb
laupäev

EESTI MV U18, U20

15.veeb
laupäev

EESTI MV U18, U20

15.veeb
laupäev
13:00

Tallinna Spordihall

16.veeb
pühapäev

EESTI MV U18, U20

16.veeb
pühapäev

EESTI MV U18, U20

16.veeb
pühapäev
15:00

Tallinna Spordihall

17.veeb
esmaspäev
14:30

Soordiklubi AEG (nooremad)

17.veeb
esmaspäev
14:45

Viimsi Kooli võimla (nooremad)

17.veeb
esmaspäev
15:45

TSG ujula (nooremad)

17.veeb
esmaspäev
15:45

Viimsi Kooli võimla (vanemad)

17.veeb
esmaspäev
15:45

TSG ujula (vanemad)

17.veeb
esmaspäev
16:00

Haabneeme Kooli võimla

17.veeb
esmaspäev
16:45

Haabneeme Kooli võimla

18.veeb
teisipäev
14:30

Karulaugu terviserada ja akrobaatika saal (vanemad)

18.veeb
teisipäev
15:00

Spordiklubi AEG (nooremad)

18.veeb
teisipäev
16:15

TSG võimla (nooremad)

18.veeb
teisipäev
16:15

TSG vöimla (vanemad)

18.veeb
teisipäev
17:30

TSG võimla (vanemad)

18.veeb
teisipäev
17:30

Haabneeme Kooli võimla (nooremad)

19.veeb
kolmapäev
14:30

Süiste tee metspark

19.veeb
kolmapäev
15:00

Karulaugu Spordikeskus

19.veeb
kolmapäev
16:15

TSG võimla (kõik)

19.veeb
kolmapäev
18:50

Merivälja Kooli ujula

20.veeb
neljapäev
15:00

Karulaugi terviserada ja mänguplats

20.veeb
neljapäev
16:30

TTÜ Spordihoone (vanemad)

21.veeb
reede
14:30

Karulaugu Spordikeskus (valikuliselt)

21.veeb
reede
14:30

Viimsi Kooli võimla (nooremad)

21.veeb
reede
14:30

Viimsi Kooli võimla

21.veeb
reede
15:30

Viimsi Kooli võimla

21.veeb
reede
15:30

Viimsi Kooli võimla (vanemad)

22.veeb
laupäev
13:00

Tallinna Spordihall

23.veeb
pühapäev
15:00

Tallinna Spordihall

25.veeb
teisipäev
16:00

TSG võimla (kõik)

25.veeb
teisipäev
16:00

TSG võimla (kõik)

25.veeb
teisipäev
17:30

TSG võimla (vanemad)

26.veeb
kolmapäev
14:30

Süiste tee metspark

26.veeb
kolmapäev
15:00

Karulaugu Spordikeskus

26.veeb
kolmapäev
16:15

TSG võimla (kõik)

27.veeb
neljapäev
15:00

Karulaugi terviserada ja mänguplats

28.veeb
reede
15:00

Viimsi Kooli võimla

28.veeb
reede
15:00

Viimsi kooli võimla (kõik)

29.veeb
laupäev
13:00

Tallinna Spordihall

29.veeb
laupäev
13:00

Tallinna Spordihall

29.veeb
laupäev
13:00

Tallinna Spordihall

“ Pärast hävingut Esimese ajastu lõpul jäi Lindoni nimi alles Sinimägedest lääne pool asuvatele maadele, mis ei jäänud Mere alla”
J. R. R. Tolkien “Silmarillion”