Tunniplaanid

Märts 2024

Kuupäev
Nädalapäev
Kellaaeg
Koht
05.mär
teisipäev
15:00

Viimsi kooli matisaal ( nooremad )

05.mär
teisipäev
16:00

Püünsi terviserada/staadion

05.mär
teisipäev
16:15

TSG võimla

05.mär
teisipäev
16:15

TSG võimla ( nooremad )

05.mär
teisipäev
16:30

Randvere aula

05.mär
teisipäev
17:00

Metsajooks / TSG võimla ( vanemad )

05.mär
teisipäev
17:00

Sörkjooks õues / Haabneeme kooli võimla ( vanemad )

05.mär
teisipäev
17:30

Haabneeme võimla

06.mär
kolmapäev
15:00

Viimsi kooli matisaal ( nooremad )

06.mär
kolmapäev
16:00

Viimsi kooli matisaal

06.mär
kolmapäev
17:00

Viimsi matisaal

06.mär
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( vanemad )

06.mär
kolmapäev
18:50

Merivälja ujula ( vanemad )

06.mär
kolmapäev
19:00

Püünsi võimla

07.mär
neljapäev
15:00

Haabneeme terviserada ( nooremad )

07.mär
neljapäev
15:00

Haabneeme terviserada ( nooremad )

07.mär
neljapäev
16:00

Vesiroosi lasteaia võimla

07.mär
neljapäev
16:15

TSG võimla

07.mär
neljapäev
16:15

TSG Jõusaal ( vanemad )

07.mär
neljapäev
16:15

TSG võimla ( nooremad )

07.mär
neljapäev
16:30

Randvere võimla 

07.mär
neljapäev
18:00

Forus club

08.mär
reede
14:15

Püünsi võimla

08.mär
reede
15:00

Viimsi kooli võimla ( vanemad )

08.mär
reede
15:30

Viimsi kooli võimla

08.mär
reede
16:00

Fooruse ringtreeningute saal ( vanemad )

08.mär
reede
17:00

Lasnamäe Spordihall ( valikuliselt )

08.mär
reede
18:00

Audentese spordihall ( võistlejad )

10.mär
pühapäev
14:00

Lasnamäe Spordihall ( nooremad valikuliselt )

10.mär
pühapäev
14:00

Lasnamäe spordihall (valikuliselt)

10.mär
pühapäev
15:00

Lasnamäe Spordihall ( vanemad valikuliselt )

10.mär
pühapäev
15:00

Lasnamäe Spordihall ( valikuliselt )

10.mär
pühapäev
15:00

Lasnamäe Spordihall ( valikuliselt )

11.mär
esmaspäev
14:30

TSG fitness

11.mär
esmaspäev
15:00

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

11.mär
esmaspäev
15:15

TSG fitness ( nooremad )

11.mär
esmaspäev
15:15

Viimsi kooli võimla ( nooremad )

11.mär
esmaspäev
16:00

Haabneeme kooli võimla ( vanemad )

11.mär
esmaspäev
16:15

TSG võimla ( vanemad )

11.mär
esmaspäev
16:30

Haabneeme kooli võimla

11.mär
esmaspäev
16:30

Haabneeme kooli võimla

11.mär
esmaspäev
19:30

Randvere võimla 

12.mär
teisipäev
15:00

Viimsi kooli matisaal ( nooremad )

12.mär
teisipäev
16:00

Püünsi terviserada/staadion

12.mär
teisipäev
16:15

TSG võimla

12.mär
teisipäev
16:15

TSG võimla ( nooremad )

12.mär
teisipäev
16:30

Randvere aula

12.mär
teisipäev
17:00

Metsajooks / TSG võimla ( vanemad )

12.mär
teisipäev
17:00

Sörkjooks õues / Haabneeme kooli võimla ( vanemad )

12.mär
teisipäev
17:30

Haabneeme võimla

13.mär
kolmapäev
15:00

Viimsi kooli matisaal ( nooremad )

13.mär
kolmapäev
16:00

Viimsi kooli matisaal

13.mär
kolmapäev
17:00

Viimsi matisaal

13.mär
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( vanemad )

13.mär
kolmapäev
18:50

Merivälja ujula ( vanemad )

13.mär
kolmapäev
19:00

Püünsi võimla

14.mär
neljapäev
15:00

Haabneeme terviserada ( nooremad )

14.mär
neljapäev
15:00

Haabneeme terviserada ( nooremad )

14.mär
neljapäev
16:00

Vesiroosi lasteaia võimla

14.mär
neljapäev
16:15

TSG võimla

14.mär
neljapäev
16:15

TSG Jõusaal ( vanemad )

14.mär
neljapäev
16:15

TSG võimla ( nooremad )

14.mär
neljapäev
16:30

Randvere võimla 

14.mär
neljapäev
18:00

Forus club

15.mär
reede
14:15

Püünsi võimla

15.mär
reede
15:00

Viimsi kooli võimla ( vanemad )

15.mär
reede
15:30

Viimsi kooli võimla

15.mär
reede
16:00

Fooruse ringtreeningute saal ( vanemad )

15.mär
reede
17:00

Lasnamäe Spordihall ( valikuliselt )

15.mär
reede
18:00

Audentese spordihall ( võistlejad )

17.mär
pühapäev
14:00

Lasnamäe Spordihall ( nooremad valikuliselt )

17.mär
pühapäev
14:00

Lasnamäe Spordihall ( valikuliselt )

17.mär
pühapäev
14:00

Lasnamäe spordihall (valikuliselt)

17.mär
pühapäev
15:00

Lasnamäe Spordihall ( vanemad valikuliselt )

17.mär
pühapäev
15:00

Lasnamäe Spordihall ( valikuliselt )

18.mär
esmaspäev
14:30

TSG fitness

18.mär
esmaspäev
15:00

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

18.mär
esmaspäev
15:15

TSG fitness ( nooremad )

18.mär
esmaspäev
15:15

Viimsi kooli võimla ( nooremad )

18.mär
esmaspäev
16:00

Haabneeme kooli võimla ( vanemad )

18.mär
esmaspäev
16:15

TSG võimla ( vanemad )

18.mär
esmaspäev
16:30

Haabneeme kooli võimla

18.mär
esmaspäev
16:30

Haabneeme kooli võimla

18.mär
esmaspäev
19:30

Randvere võimla 

19.mär
teisipäev
15:00

Viimsi kooli matisaal ( nooremad )

19.mär
teisipäev
16:00

Püünsi terviserada/staadion

19.mär
teisipäev
16:15

TSG võimla

19.mär
teisipäev
16:15

TSG võimla ( nooremad )

19.mär
teisipäev
16:30

Randvere aula

19.mär
teisipäev
17:00

Metsajooks / TSG võimla ( vanemad )

19.mär
teisipäev
17:00

Sörkjooks õues / Haabneeme kooli võimla ( vanemad )

19.mär
teisipäev
17:30

Haabneeme võimla

20.mär
kolmapäev
15:00

Viimsi kooli matisaal ( nooremad )

20.mär
kolmapäev
16:00

Viimsi kooli matisaal

20.mär
kolmapäev
17:00

Viimsi matisaal

20.mär
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( vanemad )

20.mär
kolmapäev
18:50

Merivälja ujula ( vanemad )

20.mär
kolmapäev
19:00

Püünsi võimla

21.mär
neljapäev
15:00

Haabneeme terviserada ( nooremad )

21.mär
neljapäev
15:00

Haabneeme terviserada ( nooremad )

21.mär
neljapäev
16:00

Vesiroosi lasteaia võimla

21.mär
neljapäev
16:15

TSG võimla

21.mär
neljapäev
16:15

TSG Jõusaal ( vanemad )

21.mär
neljapäev
16:15

TSG võimla ( nooremad )

21.mär
neljapäev
16:30

Randvere võimla 

21.mär
neljapäev
18:00

Forus club

22.mär
reede
14:15

Püünsi võimla

22.mär
reede
15:00

Viimsi kooli võimla ( vanemad )

22.mär
reede
15:30

Viimsi kooli võimla

22.mär
reede
16:00

Fooruse ringtreeningute saal ( vanemad )

22.mär
reede
17:00

Lasnamäe Spordihall ( valikuliselt )

22.mär
reede
18:00

Audentese spordihall ( võistlejad )

24.mär
pühapäev
14:00

Lasnamäe Spordihall ( nooremad valikuliselt )

24.mär
pühapäev
14:00

Lasnamäe spordihall (valikuliselt)

24.mär
pühapäev
15:00

Lasnamäe Spordihall ( vanemad valikuliselt )

24.mär
pühapäev
15:00

Lasnamäe Spordihall ( valikuliselt )

24.mär
pühapäev
15:00

Lasnamäe Spordihall ( valikuliselt )

25.mär
esmaspäev
14:30

TSG fitness

25.mär
esmaspäev
15:00

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

25.mär
esmaspäev
15:15

TSG fitness ( nooremad )

25.mär
esmaspäev
15:15

Viimsi kooli võimla ( nooremad )

25.mär
esmaspäev
16:00

Haabneeme kooli võimla ( vanemad )

25.mär
esmaspäev
16:15

TSG võimla ( vanemad )

25.mär
esmaspäev
16:30

Haabneeme kooli võimla

25.mär
esmaspäev
16:30

Haabneeme kooli võimla

25.mär
esmaspäev
19:30

Randvere võimla 

26.mär
teisipäev
15:00

Viimsi kooli matisaal ( nooremad )

26.mär
teisipäev
16:00

Püünsi terviserada/staadion

26.mär
teisipäev
16:15

TSG võimla

26.mär
teisipäev
16:15

TSG võimla ( nooremad )

26.mär
teisipäev
16:30

Randvere aula

26.mär
teisipäev
17:00

Metsajooks / TSG võimla ( vanemad )

26.mär
teisipäev
17:00

Sörkjooks õues / Haabneeme kooli võimla ( vanemad )

26.mär
teisipäev
17:30

Haabneeme võimla

27.mär
kolmapäev
15:00

Viimsi kooli matisaal ( nooremad )

27.mär
kolmapäev
16:00

Viimsi kooli matisaal

27.mär
kolmapäev
17:00

Viimsi matisaal

27.mär
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( vanemad )

27.mär
kolmapäev
18:50

Merivälja ujula ( vanemad )

27.mär
kolmapäev
19:00

Püünsi võimla

28.mär
neljapäev
15:00

Haabneeme terviserada ( nooremad )

28.mär
neljapäev
15:00

Haabneeme terviserada ( nooremad )

28.mär
neljapäev
16:00

Vesiroosi lasteaia võimla

28.mär
neljapäev
16:15

TSG võimla

28.mär
neljapäev
16:15

TSG Jõusaal ( vanemad )

28.mär
neljapäev
16:15

TSG võimla ( nooremad )

28.mär
neljapäev
16:30

Randvere võimla 

28.mär
neljapäev
18:00

Forus club

29.mär
reede
14:15

Püünsi võimla

29.mär
reede
15:00

Viimsi kooli võimla ( vanemad )

29.mär
reede
15:30

Viimsi kooli võimla

29.mär
reede
16:00

Fooruse ringtreeningute saal ( vanemad )

29.mär
reede
17:00

Lasnamäe Spordihall ( valikuliselt )

29.mär
reede
18:00

Audentese spordihall ( võistlejad )

31.mär
pühapäev
14:00

Lasnamäe Spordihall ( nooremad valikuliselt )

31.mär
pühapäev
14:00

Lasnamäe spordihall (valikuliselt)

31.mär
pühapäev
15:00

Lasnamäe Spordihall ( vanemad valikuliselt )

31.mär
pühapäev
15:00

Lasnamäe Spordihall ( valikuliselt )

31.mär
pühapäev
15:00

Lasnamäe Spordihall ( valikuliselt )

“ Pärast hävingut Esimese ajastu lõpul jäi Lindoni nimi alles Sinimägedest lääne pool asuvatele maadele, mis ei jäänud Mere alla”
J. R. R. Tolkien “Silmarillion”