Nõmme
Täna 06.12
3...4
Viimsi
Täna 05.12
...
Viimsi
Täna 06.12
3...3

“ Pärast hävingut Esimese ajastu lõpul jäi Lindoni nimi alles Sinimägedest lääne pool asuvatele maadele, mis ei jäänud Mere alla”
J. R. R. Tolkien “Silmarillion”

Tunniplaanid

Detsember 2020

Kuupäev
Nädalapäev
Kellaaeg
Koht
06.dets
pühapäev
12:00

Tallinna Spordihall (vanemad valikuliselt)

06.dets
pühapäev
12:00

Tallinna Spordihall (nooremad)

06.dets
pühapäev
13:00

Tallinna Spordihall (vanemad)

06.dets
pühapäev
13:00

Tallinna Spordihall (vanemad)

07.dets
esmaspäev
14:30

Sütiste tee metspark (vanemad)

07.dets
esmaspäev
14:45

Viimsi Kooli võimla I grupp

07.dets
esmaspäev
15:45

Viimsi Kooli võimla (nooremad )

07.dets
esmaspäev
16:00

Haabneeme Kooli võimla I-IV klass

07.dets
esmaspäev
16:00

Haabneeme Kooli võimla II grupp

07.dets
esmaspäev
16:15

TSG võimla (nooremad)

07.dets
esmaspäev
16:30

Haabneeme Kool sörk terviserajal+võimla (vanemad)

07.dets
esmaspäev
17:00

Haabneeme Kooli võimla (nooremad)

08.dets
teisipäev
15:00

Viimsi Kooli taga õues (nooremad )

08.dets
teisipäev
16:15

TSG võimla (nooremad)

08.dets
teisipäev
16:30

Sütiste tee metspark (kõik)

08.dets
teisipäev
17:00

Haabneeme Kooli sörk+võimla (vanemad)

08.dets
teisipäev
17:30

TSG võimla (vanemad)

09.dets
kolmapäev
15:00

Viimsi Kooli GYM saal I-IV klass

09.dets
kolmapäev
15:00

Haabneeme Kooli võimla I grupp

09.dets
kolmapäev
16:00

Haabneeme Kooli võimla II grupp

09.dets
kolmapäev
16:15

TSG võmla (nooremad)

09.dets
kolmapäev
16:15

TSG sörk+võimla (vanemad)

09.dets
kolmapäev
18:50

Merivälja Kooli ujula (kõik)

09.dets
kolmapäev
18:50

Merivälja Kooli ujula (vanemad)

10.dets
neljapäev
14:30

Sütiste tee metspark (nooremad)

10.dets
neljapäev
15:00

Viimsi Kooli taga parklas I grupp

10.dets
neljapäev
15:50

TSG ujula (vanemad)

10.dets
neljapäev
15:50

TSG ujula (nooremad)

10.dets
neljapäev
16:00

Viimsi Kooli taga parklas II grupp

10.dets
neljapäev
16:45

TTÜ rühmatreeningute saal (vanemad)

11.dets
reede
14:30

Põhjakonna trepi all I-IV klass

11.dets
reede
14:30

Viimsi Kooli GYM saal (nooremad)

11.dets
reede
15:30

Viimsi Kooli võimla (nooremad)

11.dets
reede
15:30

Viimsi Kooli võimla (vanemad)

11.dets
reede
16:00

Sörk+Golden TS (vanemad valikuliselt)

12.dets
laupäev
12:00

Tallinna Spordihall (nooremad valikuliselt)

12.dets
laupäev
13:00

Tallinna Spordihall (vanemad valikuliselt)

13.dets
pühapäev
12:00

Tallinna Spordihall (vanemad valikuliselt)

13.dets
pühapäev
12:00

Tallinna Spordihall (nooremad)

13.dets
pühapäev
13:00

Tallinna Spordihall (vanemad)

13.dets
pühapäev
13:00

Tallinna Spordihall (vanemad)

14.dets
esmaspäev
14:30

Sütiste tee metspark (vanemad)

14.dets
esmaspäev
14:45

Viimsi Kooli võimla I grupp

14.dets
esmaspäev
15:45

Viimsi Kooli võimla (nooremad )

14.dets
esmaspäev
16:00

Haabneeme Kooli võimla I-IV klass

14.dets
esmaspäev
16:00

Haabneeme Kooli võimla II grupp

14.dets
esmaspäev
16:15

TSG võimla (nooremad)

14.dets
esmaspäev
16:30

Haabneeme Kool sörk terviserajal+võimla (vanemad)

14.dets
esmaspäev
17:00

Haabneeme Kooli võimla (nooremad)

15.dets
teisipäev
15:00

Viimsi Kooli taga õues (nooremad )

15.dets
teisipäev
16:15

TSG võimla (nooremad)

15.dets
teisipäev
16:30

Sütiste tee metspark (kõik)

15.dets
teisipäev
17:00

Haabneeme Kooli sörk+võimla (vanemad)

15.dets
teisipäev
17:30

TSG võimla (vanemad)

16.dets
kolmapäev
15:00

Viimsi Kooli GYM saal I-IV klass

16.dets
kolmapäev
15:00

Haabneeme Kooli võimla I grupp

16.dets
kolmapäev
16:00

Haabneeme Kooli võimla II grupp

16.dets
kolmapäev
16:15

TSG võmla (nooremad)

16.dets
kolmapäev
16:15

TSG sörk+võimla (vanemad)

16.dets
kolmapäev
18:50

Merivälja Kooli ujula (kõik)

16.dets
kolmapäev
18:50

Merivälja Kooli ujula (vanemad)

17.dets
neljapäev
14:30

Sütiste tee metspark (nooremad)

17.dets
neljapäev
15:00

Viimsi Kooli taga parklas I grupp

17.dets
neljapäev
15:50

TSG ujula (vanemad)

17.dets
neljapäev
15:50

TSG ujula (nooremad)

17.dets
neljapäev
16:00

Viimsi Kooli taga parklas II grupp

17.dets
neljapäev
16:45

TTÜ rühmatreeningute saal (vanemad)

18.dets
reede
14:30

Põhjakonna trepi all I-IV klass

18.dets
reede
14:30

Viimsi Kooli GYM saal (nooremad)

18.dets
reede
15:30

Viimsi Kooli võimla (nooremad)

18.dets
reede
15:30

Viimsi Kooli võimla (vanemad)

18.dets
reede
16:00

Sörk+Golden TS (vanemad valikuliselt)

19.dets
laupäev
12:00

Tallinna Spordihall (nooremad valikuliselt)

19.dets
laupäev
13:00

Tallinna Spordihall (vanemad valikuliselt)

20.dets
pühapäev
12:00

Tallinna Spordihall (vanemad valikuliselt)

20.dets
pühapäev
12:00

Tallinna Spordihall (nooremad)

20.dets
pühapäev
13:00

Tallinna Spordihall (vanemad)

20.dets
pühapäev
13:00

Tallinna Spordihall (vanemad)

21.dets
esmaspäev
14:30

Sütiste tee metspark (vanemad)

21.dets
esmaspäev
14:45

Viimsi Kooli võimla I grupp

21.dets
esmaspäev
15:45

Viimsi Kooli võimla (nooremad )

21.dets
esmaspäev
16:00

Haabneeme Kooli võimla I-IV klass

21.dets
esmaspäev
16:00

Haabneeme Kooli võimla II grupp

21.dets
esmaspäev
16:15

TSG võimla (nooremad)

21.dets
esmaspäev
16:30

Haabneeme Kool sörk terviserajal+võimla (vanemad)

21.dets
esmaspäev
17:00

Haabneeme Kooli võimla (nooremad)

22.dets
teisipäev
15:00

Viimsi Kooli taga õues (nooremad )

22.dets
teisipäev
16:15

TSG võimla (nooremad)

22.dets
teisipäev
16:30

Sütiste tee metspark (kõik)

22.dets
teisipäev
17:00

Haabneeme Kooli sörk+võimla (vanemad)

22.dets
teisipäev
17:30

TSG võimla (vanemad)