“ Pärast hävingut Esimese ajastu lõpul jäi Lindoni nimi alles Sinimägedest lääne pool asuvatele maadele, mis ei jäänud Mere alla”
J. R. R. Tolkien “Silmarillion”

Tunniplaanid

August 2022

Kuupäev
Nädalapäev
Kellaaeg
Koht
22.aug
esmaspäev
14:00

Viimsi staadion ( U16-U18 )

22.aug
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion ( kõik koos )

22.aug
esmaspäev
16:00

TSG staadion ( vanemad )

23.aug
teisipäev
14:00

Viimsi staadion ( U16-U18 )

24.aug
kolmapäev
15:00

Viimsi staadion ( kõik koos )

24.aug
kolmapäev
15:00

Viimsi staadion ( kõik koos )

24.aug
kolmapäev
16:00

TSG staadion ( vanemad )

25.aug
neljapäev
15:00

Terviserada Põhjakonnal ( kõik koos )

26.aug
reede
14:00

Viimsi staadion ( U16-U18 )

26.aug
reede
15:00

Teviserada Põhjakonnal ( kõik koos )

29.aug
esmaspäev
14:30

Sütiste parkmets ( kogunemine kooli ees )

29.aug
esmaspäev
14:30

Püünsi staadion

29.aug
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion ( UUS noorte rühm )

29.aug
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion ( kõik koos )

29.aug
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion ( kõik koos )

29.aug
esmaspäev
16:00

TSG staadion ( vanemad )

29.aug
esmaspäev
16:00

Viimsi staadion ( U16-U18 )

29.aug
esmaspäev
16:30

TSG staadion ( kogunemine staadioni värava ees )

29.aug
esmaspäev
16:30

Viimsi staadion

30.aug
teisipäev
15:00

TSG staadion

30.aug
teisipäev
16:15

Viimsi staadion

30.aug
teisipäev
18:00

Viimsi staadion ( U16-U18 )

31.aug
kolmapäev
15:00

Viimsi staadion ( kõik koos )

31.aug
kolmapäev
15:00

Viimsi staadion ( kõik koos )

31.aug
kolmapäev
16:00

TSG staadion ( vanemad )

31.aug
kolmapäev
16:30

Püünsi staadion

31.aug
kolmapäev
17:00

Terviserada Põhjakonnal ( UUS noorte rühm )

31.aug
kolmapäev
18:00

Terviserada Põhjakonnal ( U16-U18 )

September 2022

Kuupäev
Nädalapäev
Kellaaeg
Koht
01.sept
neljapäev
14:30

TSG staadion ( nooremad )

01.sept
neljapäev
15:00

Viimsi staadion ( UUS noorte rühm )

01.sept
neljapäev
15:00

Terviserada Põhjakonnal ( nooremad )

01.sept
neljapäev
15:00

TSG staadion

01.sept
neljapäev
16:00

Sütiste parkmets ( vanemad )

01.sept
neljapäev
16:00

Viimsi staadion ( valikuliselt KADI U16-U18 )

01.sept
neljapäev
16:00

Viimsi staadion ( valikuliselt KADI U14 )

01.sept
neljapäev
16:30

TSG staadion ( kogunemine staadioni värava ees )

01.sept
neljapäev
16:30

Viimsi staadion

01.sept
neljapäev
18:00

Püünsi staadion

02.sept
reede
15:00

Terviserada Põhjakonnal ( nooremad )

02.sept
reede
16:00

TSG staadion ( valikuliselt KADI )

02.sept
reede
16:00

Terviserada Põhjakonnal ( U-14 )

02.sept
reede
16:00

Terviserada Põhjakonnal ( U-14 )

02.sept
reede
16:30

Viimsi staadion ( U16-U18 )

02.sept
reede
16:30

Viimsi staadion

05.sept
esmaspäev
14:00

TSG staadion ( kogunemine staadioni värava ees )

05.sept
esmaspäev
14:30

Sütiste parkmets ( nooremad )

05.sept
esmaspäev
14:30

Sütiste parkmets ( kogunemine kooli ees )

05.sept
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion ( UUS noorte rühm )

05.sept
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion ( nooremad )

05.sept
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion ( nooremad )

05.sept
esmaspäev
16:00

Sütiste parkmets ( vanemad )

05.sept
esmaspäev
16:00

Viimsi staadion ( U16-U18 )

05.sept
esmaspäev
16:00

Viimsi staadion ( U-14 )

05.sept
esmaspäev
16:00

Viimsi staadion ( U-14 )

05.sept
esmaspäev
16:30

TSG staadion ( kogunemine staadioni värava ees )

05.sept
esmaspäev
16:30

Viimsi staadion

05.sept
esmaspäev
17:00

Viimsi staadion

06.sept
teisipäev
14:30

TSG staadion ( nooremad )

06.sept
teisipäev
15:00

TSG staadion

06.sept
teisipäev
16:00

TSG staadion ( vanemad )

06.sept
teisipäev
16:30

Sütiste tee parkmets

06.sept
teisipäev
18:00

Viimsi staadion ( U16-U18 )

07.sept
kolmapäev
14:00

TSG staadion ( kogunemine staadioni värava ees )

07.sept
kolmapäev
15:00

Viimsi staadion ( nooremad )

07.sept
kolmapäev
15:00

Viimsi staadion ( nooremad )

07.sept
kolmapäev
16:00

Viimsi staadion ( U-14 )

07.sept
kolmapäev
16:00

Viimsi staadion ( U-14 )

07.sept
kolmapäev
16:30

Sütiste tee parkmets

07.sept
kolmapäev
17:00

Terviserada Põhjakonnal ( UUS noorte rühm )

07.sept
kolmapäev
18:00

Terviserada Põhjakonnal ( U16-U18 )

07.sept
kolmapäev
18:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal

07.sept
kolmapäev
18:45

Püünsi staadion

08.sept
neljapäev
14:00

TSG staadion ( kogunemine staadioni värava ees )

08.sept
neljapäev
14:30

TSG staadion ( nooremad )

08.sept
neljapäev
15:00

Viimsi staadion ( UUS noorte rühm )

08.sept
neljapäev
15:00

Terviserada Põhjakonnal ( nooremad )

08.sept
neljapäev
15:00

TSG staadion

08.sept
neljapäev
16:00

Sütiste parkmets ( vanemad )

08.sept
neljapäev
16:00

Viimsi staadion ( valikuliselt KADI U16-U18 )

08.sept
neljapäev
16:00

Viimsi staadion ( valikuliselt KADI U14 )

08.sept
neljapäev
16:30

TSG staadion ( kogunemine staadioni värava ees )

08.sept
neljapäev
16:30

Sütiste tee parkmets

08.sept
neljapäev
16:30

Viimsi staadion

08.sept
neljapäev
18:00

Püünsi staadion

09.sept
reede
14:30

Püünsi staadion

09.sept
reede
15:00

Terviserada Põhjakonnal ( nooremad )

09.sept
reede
16:00

TSG staadion ( valikuliselt KADI )

09.sept
reede
16:00

Terviserada Põhjakonnal ( U-14 )

09.sept
reede
16:00

Terviserada Põhjakonnal ( U-14 )

09.sept
reede
16:30

Viimsi staadion ( U16-U18 )

09.sept
reede
16:30

Viimsi staadion

12.sept
esmaspäev
14:00

TSG staadion ( kogunemine staadioni värava ees )

12.sept
esmaspäev
14:30

Sütiste parkmets ( nooremad )

12.sept
esmaspäev
14:30

Sütiste parkmets ( kogunemine kooli ees )

12.sept
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion ( UUS noorte rühm )

12.sept
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion ( nooremad )

12.sept
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion ( nooremad )

12.sept
esmaspäev
16:00

Sütiste parkmets ( vanemad )

12.sept
esmaspäev
16:00

Viimsi staadion ( U16-U18 )

12.sept
esmaspäev
16:00

Viimsi staadion ( U-14 )

12.sept
esmaspäev
16:00

Viimsi staadion ( U-14 )

12.sept
esmaspäev
16:30

TSG staadion ( kogunemine staadioni värava ees )

12.sept
esmaspäev
16:30

Viimsi staadion

12.sept
esmaspäev
17:00

Viimsi staadion

13.sept
teisipäev
14:30

TSG staadion ( nooremad )

13.sept
teisipäev
15:00

TSG staadion

13.sept
teisipäev
16:00

TSG staadion ( vanemad )

13.sept
teisipäev
16:30

Sütiste tee parkmets

13.sept
teisipäev
18:00

Viimsi staadion ( U16-U18 )

14.sept
kolmapäev
14:00

TSG staadion ( kogunemine staadioni värava ees )

14.sept
kolmapäev
15:00

Viimsi staadion ( nooremad )

14.sept
kolmapäev
15:00

Viimsi staadion ( nooremad )

14.sept
kolmapäev
16:00

Viimsi staadion ( U-14 )

14.sept
kolmapäev
16:00

Viimsi staadion ( U-14 )

14.sept
kolmapäev
16:30

Sütiste tee parkmets

14.sept
kolmapäev
17:00

Terviserada Põhjakonnal ( UUS noorte rühm )

14.sept
kolmapäev
18:00

Terviserada Põhjakonnal ( U16-U18 )

14.sept
kolmapäev
18:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal

14.sept
kolmapäev
18:45

Püünsi staadion

15.sept
neljapäev
14:00

TSG staadion ( kogunemine staadioni värava ees )

15.sept
neljapäev
14:30

TSG staadion ( nooremad )

15.sept
neljapäev
15:00

Viimsi staadion ( UUS noorte rühm )

15.sept
neljapäev
15:00

Terviserada Põhjakonnal ( nooremad )

15.sept
neljapäev
15:00

TSG staadion

15.sept
neljapäev
16:00

Sütiste parkmets ( vanemad )

15.sept
neljapäev
16:00

Viimsi staadion ( valikuliselt KADI U16-U18 )

15.sept
neljapäev
16:00

Viimsi staadion ( valikuliselt KADI U14 )

15.sept
neljapäev
16:30

TSG staadion ( kogunemine staadioni värava ees )

15.sept
neljapäev
16:30

Sütiste tee parkmets

15.sept
neljapäev
16:30

Viimsi staadion

15.sept
neljapäev
18:00

Püünsi staadion

16.sept
reede
14:30

Püünsi staadion

16.sept
reede
15:00

Terviserada Põhjakonnal ( nooremad )

16.sept
reede
16:00

TSG staadion ( valikuliselt KADI )

16.sept
reede
16:00

Terviserada Põhjakonnal ( U-14 )

16.sept
reede
16:00

Terviserada Põhjakonnal ( U-14 )

16.sept
reede
16:30

Viimsi staadion ( U16-U18 )

16.sept
reede
16:30

Viimsi staadion

19.sept
esmaspäev
14:00

TSG staadion ( kogunemine staadioni värava ees )

19.sept
esmaspäev
14:30

Sütiste parkmets ( nooremad )

19.sept
esmaspäev
14:30

Sütiste parkmets ( kogunemine kooli ees )

19.sept
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion ( UUS noorte rühm )

19.sept
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion ( nooremad )

19.sept
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion ( nooremad )

19.sept
esmaspäev
16:00

Sütiste parkmets ( vanemad )

19.sept
esmaspäev
16:00

Viimsi staadion ( U16-U18 )

19.sept
esmaspäev
16:00

Viimsi staadion ( U-14 )

19.sept
esmaspäev
16:00

Viimsi staadion ( U-14 )

19.sept
esmaspäev
16:30

TSG staadion ( kogunemine staadioni värava ees )

19.sept
esmaspäev
16:30

Viimsi staadion

19.sept
esmaspäev
17:00

Viimsi staadion

20.sept
teisipäev
14:30

TSG staadion ( nooremad )

20.sept
teisipäev
15:00

TSG staadion

20.sept
teisipäev
16:00

TSG staadion ( vanemad )

20.sept
teisipäev
16:30

Sütiste tee parkmets

20.sept
teisipäev
18:00

Viimsi staadion ( U16-U18 )

21.sept
kolmapäev
14:00

TSG staadion ( kogunemine staadioni värava ees )

21.sept
kolmapäev
15:00

Viimsi staadion ( nooremad )

21.sept
kolmapäev
15:00

Viimsi staadion ( nooremad )

21.sept
kolmapäev
16:00

Viimsi staadion ( U-14 )

21.sept
kolmapäev
16:00

Viimsi staadion ( U-14 )

21.sept
kolmapäev
16:30

Sütiste tee parkmets

21.sept
kolmapäev
17:00

Terviserada Põhjakonnal ( UUS noorte rühm )

21.sept
kolmapäev
18:00

Terviserada Põhjakonnal ( U16-U18 )

21.sept
kolmapäev
18:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal

21.sept
kolmapäev
18:45

Püünsi staadion

22.sept
neljapäev
14:00

TSG staadion ( kogunemine staadioni värava ees )

22.sept
neljapäev
14:30

TSG staadion ( nooremad )

22.sept
neljapäev
15:00

Viimsi staadion ( UUS noorte rühm )

22.sept
neljapäev
15:00

Terviserada Põhjakonnal ( nooremad )

22.sept
neljapäev
15:00

TSG staadion

22.sept
neljapäev
16:00

Sütiste parkmets ( vanemad )

22.sept
neljapäev
16:00

Viimsi staadion ( valikuliselt KADI U16-U18 )

22.sept
neljapäev
16:00

Viimsi staadion ( valikuliselt KADI U14 )

22.sept
neljapäev
16:30

TSG staadion ( kogunemine staadioni värava ees )

22.sept
neljapäev
16:30

Sütiste tee parkmets

22.sept
neljapäev
16:30

Viimsi staadion

22.sept
neljapäev
18:00

Püünsi staadion

23.sept
reede
14:30

Püünsi staadion

23.sept
reede
15:00

Terviserada Põhjakonnal ( nooremad )

23.sept
reede
16:00

TSG staadion ( valikuliselt KADI )

23.sept
reede
16:00

Terviserada Põhjakonnal ( U-14 )

23.sept
reede
16:00

Terviserada Põhjakonnal ( U-14 )

23.sept
reede
16:30

Viimsi staadion ( U16-U18 )

23.sept
reede
16:30

Viimsi staadion

26.sept
esmaspäev
14:00

TSG staadion ( kogunemine staadioni värava ees )

26.sept
esmaspäev
14:30

Sütiste parkmets ( nooremad )

26.sept
esmaspäev
14:30

Sütiste parkmets ( kogunemine kooli ees )

26.sept
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion ( UUS noorte rühm )

26.sept
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion ( nooremad )

26.sept
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion ( nooremad )

26.sept
esmaspäev
16:00

Sütiste parkmets ( vanemad )

26.sept
esmaspäev
16:00

Viimsi staadion ( U16-U18 )

26.sept
esmaspäev
16:00

Viimsi staadion ( U-14 )

26.sept
esmaspäev
16:00

Viimsi staadion ( U-14 )

26.sept
esmaspäev
16:30

TSG staadion ( kogunemine staadioni värava ees )

26.sept
esmaspäev
16:30

Viimsi staadion

26.sept
esmaspäev
17:00

Viimsi staadion

27.sept
teisipäev
14:30

TSG staadion ( nooremad )

27.sept
teisipäev
15:00

TSG staadion

27.sept
teisipäev
16:00

TSG staadion ( vanemad )

27.sept
teisipäev
16:30

Sütiste tee parkmets

27.sept
teisipäev
18:00

Viimsi staadion ( U16-U18 )

28.sept
kolmapäev
14:00

TSG staadion ( kogunemine staadioni värava ees )

28.sept
kolmapäev
15:00

Viimsi staadion ( nooremad )

28.sept
kolmapäev
15:00

Viimsi staadion ( nooremad )

28.sept
kolmapäev
16:00

Viimsi staadion ( U-14 )

28.sept
kolmapäev
16:00

Viimsi staadion ( U-14 )

28.sept
kolmapäev
16:30

Sütiste tee parkmets

28.sept
kolmapäev
17:00

Terviserada Põhjakonnal ( UUS noorte rühm )

28.sept
kolmapäev
18:00

Terviserada Põhjakonnal ( U16-U18 )

28.sept
kolmapäev
18:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal

28.sept
kolmapäev
18:45

Püünsi staadion

29.sept
neljapäev
14:00

TSG staadion ( kogunemine staadioni värava ees )

29.sept
neljapäev
14:30

TSG staadion ( nooremad )

29.sept
neljapäev
15:00

Viimsi staadion ( UUS noorte rühm )

29.sept
neljapäev
15:00

Terviserada Põhjakonnal ( nooremad )

29.sept
neljapäev
15:00

TSG staadion

29.sept
neljapäev
16:00

Sütiste parkmets ( vanemad )

29.sept
neljapäev
16:00

Viimsi staadion ( valikuliselt KADI U16-U18 )

29.sept
neljapäev
16:00

Viimsi staadion ( valikuliselt KADI U14 )

29.sept
neljapäev
16:30

TSG staadion ( kogunemine staadioni värava ees )

29.sept
neljapäev
16:30

Sütiste tee parkmets

29.sept
neljapäev
16:30

Viimsi staadion

29.sept
neljapäev
18:00

Püünsi staadion

30.sept
reede
14:30

Püünsi staadion

30.sept
reede
15:00

Terviserada Põhjakonnal ( nooremad )

30.sept
reede
16:00

TSG staadion ( valikuliselt KADI )

30.sept
reede
16:00

Terviserada Põhjakonnal ( U-14 )

30.sept
reede
16:00

Terviserada Põhjakonnal ( U-14 )

30.sept
reede
16:30

Viimsi staadion ( U16-U18 )

30.sept
reede
16:30

Viimsi staadion