EST
ENG
RUS
Homepage
PRE-REGISTRATION
Club
Registration
Gallery
About us
Tuition Fee
Protocols
Contacts
FACEBOOK
Protocols
2017
Balti matš U18, Valmiera 05-06.08.2017 - protokoll MEHED
/
NAISED
/
TIIM
Eesti meistrivõistlused 22-23.07.2017 - protokoll
Balti matš U16, Vilnius, Leedu 15.07.2017 - protokoll
Eesti C-klassi meistrivõistlused, Pärnu, 12.07.2017 - protokoll
Eesti A- ja B-klassi, noorsoo ja juuniorite MV Rakvere 04-06.07.2017 - protokoll
Koolinoorte MM Nancy, Prantsusmaa 24-30.06.2017 - protokoll
Tallinna Noorte MV - 20-21.06.2017 - protokoll
Eesti noorte karikavõistlused - 08.06.2017 - protokoll
Harjumaa MV kergejõustikus 04.06.2017 - protokoll
TV-10 Olümpiastarti vabariiklik IV etapp 27.05.2017 - protokoll
Valgamaa koolinoorte MV 19.05.2017 - protokoll
Tallinna Koolinoorte MV 24-25.05.2017 - protokoll
EKSL kergejõustikuvõistlused I liiga 10.05.2017 - protokoll
Eesti murdmaajooksude MV 2017, Elva 22.04.2017 - protokoll
TV-10 Olümpiastarti Tallinna III etapp 16.03.2017 - protokoll
Harjumaa koolide võistlused 14.03.2017 - protokoll
Balti talvine maavõistlus U18, Šiauliai, Leedu 04.03.2017 - protokoll
Eesti talvised MV 18-19.02.2017 - protokoll
Eesti talvised U20 ja U23 MV 11-12.02.2017 - protokoll
Tallinna talvised U16 ja U18 MV 07-08.02.2017 - protokoll
Tallinna talvised lahtised MV ja juuniorite MV 06.02.2017 - protokoll
Eesti C-klassi talvised MV 05.02.2017 - protokoll
Eesti talvised karikavõistlused 29.01.2017 - protokoll
TV 10 Olümpiastarti Harjumaa II etapp 24.01.2017 - protokoll
Nõmme KJK lahtised MV 25.01.2017 - protokoll
TV 10 Olümpiastarti Tallinna II etapp 19.01.2017 - protokoll
Eesti U18 ja U16 talvised meistrivõistlused 14-14.01.2017 - protokoll
Valga-Valmiera lahtised 06.01.2017 - protokoll
Teivashüppe GP 02.01.2017 - protokoll
2016
TV 10 Olümpiastarti Vabariiklik I etapp 10.12.2016 - protokoll
TV 10 Olümpiastarti Harjumaa I etapp 06.12.2016 - protokoll
TV 10 Olümpiastarti Tallinna I etapp 01.12.2016 - protokoll
Eesti murdmaajooksude karikavõistlus 08.10.2016 - protokoll
SK Sinimäe 20. kaugushüppe karikavõistlused 22.09.2016 - protokoll
Nõmme sügisjooks 2016 21.09.2016 - protokoll
XII Sinimäe karikavõistlused seeriajooksus 1500m 19.09.2016 - protokoll
XII Sinimäe karikavõistlused seeriajooksus 800m 12.09.2016 - protokoll
XII Sinimäe karikavõistlused seeriajooksus 400m 06.09.2016 - protokoll
Balti juuniorite ja B-klassi maavõistlused 28.07.2016 - protokoll
Balti Maavõistlus U18 23.07.2016 - protokoll
Eesti täiskasvanute MV 16-17.07.2016 - protokoll
Eesti C-klassi MV 05.07.2016 - protokoll
Eesti noorsoo, juuniorite, A- ja B-klassi MV 01-03.07.2016 - protokoll
Eesti noorte karikavõistlused 28.06.16 - protokoll
Tallinna Noorte MV 06-07.06.2016 - protokoll
Eesti teatejooksude MV 03.06.2016 - protokoll
Eesti noorte teatejooksude MV 29.05.2016 - protokoll
TV 10 Olümpiastarti IV etapp 28.05.2016 - protokoll
Tallinna Koolinoorte MV 24-25.05.2016 - protokoll
TV 10 Olümpiastarti Harjumaa III etapp 24.05.2016 - protokoll
TV-10 Olümpiastarti Tallinna IV etapp 19.05.2016 - protokoll
EKSL I liiga MV, Rakvere - 11.05.2016 - protokoll
Eesti Murdmaa MV Elvas - 23.05.2016 - protokoll
TV-10 Olümpiastarti III etapp, Tartu - 02.04.2016 - protokoll
TV-10 Olümpiastarti Tallinna III etapp 17.03.2016 - protokoll
Harjumaa 2016. a koolidevahelised MV sisekergejõustikus 15.03.2016 - protokoll
Balti A-klassi talvine maavõistlus 12.03.2016 - protokoll
Eesti noorte talvised KV kergejõustikus 17.02.2016 - protokoll
A- ja B-klassi talvised MV 06-07.02.2016 - protokoll
Eesti klubide karikavõistlused 31.01.2016 - protokoll
TV-10 Olümpiastarti 45. hooaja II etapp 30.01.2016 - protokoll
Eesti C-klassi talvised MV 23.01.2016 - protokoll
TV 10 Olümpiastarti Tallinna II etapp 21.01.2016 - protokoll
Tallinna noorte meistrivõistlused kergejõustikus 13-14.01.2016 - protokoll
Teivashüppe GP Tallinna etapp 02.01.2016 - protokoll
2015
TÜ ASK jõuluvõistlus lastele 13.12.2015 - protokoll
TV 10 Olümpiastarti 45. hooaja I etapp 5.12.2015 - protokoll
TV 10 Olümpiastarti 2016. aasta Harjumaa finaalvõistluse I etapp 1.12.2015 - protokoll
TV 10 Olümpiastarti Tallinna I etapp 26.11.2015 - protokoll
Eesti murdmaa KV 2015 - protokoll
Tallinna Koolinoorte Kross 2015 - protokoll
XXXIV Spordimängud; teatejooksud 2015 - protokoll
Balti A-klassi maavõistlus 04.08. - 05.08.2015 Valgas - protokol
l
Balti B-klassi maavõistlus 31.07. - 01.08.2015 Valmieras - protokoll
Eesti noorte meistrivõistlused 03.-05.07.2015 Rakveres - protokoll
26. Rukkilillemängud 26.-27.06.2015 Võrus - protokoll
TV 10 Olümpiastarti Tallinna IV etapp 25.05.2015 - protokoll
Tallinna koolinoorte meistrivõistlused 18.-19.05.2015 Tallinnas - protokoll
Eesti Koolispordiliidu esiliiga kergejõustikuvõistlused 15.05.2015 Rakveres - protokoll
Eesti murdmaajooksu meistrivõistlused Elvas 25.04.2015 - protokoll
25. Nõmme Kevadjooks 22.04.2015 Nõmme metsas - protokoll
TV 10 Olümpiastarti 44. hooaja III etapp 28.03.2015 Võru Spordikeskuses - protokoll
TV 10 Olümpiastarti Tallinna III etapp 24.03.2015 Lasnamäe Kergejõustik
uhallis - protokoll
TÜ ASKi klubivõistluse III etapp 19.03.2015 TÜ Spordihoones - protokoll
Tallinna noorte karikavõistlused II etapp 20.02.2015 - protokoll
Eesti talvised noorte karikavõistlused 15.02.2015 - protokoll
Tallinna noorte talvised kergejõustiku karikavõistlused 04.02.2015 - protokoll
TV 10 Olümpiastarti Tallinna II etapp 22.01.2015 - protokoll
Eesti A- ja B-klassi talvised meistrivõistlused 17.-18.01.2015 Tallinnas - protokoll
2014
Tartu Jõuluvõistlus 13.12.2014 - protokoll
TV 10 Olümpiastarti 44. hooaja I etapp 06.12.2014 Tartu Ülikooli Spordihoones - protokoll
TV 10 Olümpiastarti Tallinna I etapp 27.11.2014 - protokoll
24. Nõmme sügisjooks 17.09.2014 - protokoll
XXV Rukkilillemängud 26-27.08.2014 Tallinnas, Kadrioru staadionil - protokoll
Eesti A- ja B-klassi meistrivõistlused 09.-10.07.2014 Võrus - protokoll
Tallinna koolinoorte MV 21.-22. mai Kadrioru staadionil - protokoll
TV 10 Olümpiastarti IV etapp Rakvere staadionil 31.05.2014 - protokoll
TV 10 Olümpiastarti Tallinna IV etapp 15.05.2014 - protokoll
EKSL kergejõustikuvõistlus Rakveres 14.05.2014 - protokoll
Eesti meistrivõistlused murdmaajooksus Elvas 26.04.2014 - protokoll
TV 10 Olümpiastarti III etapp TÜ Spordihoones 29.03.2014 - protokoll
Harjumaa 2014. a koolidevahelised meistrivõistlused sisekergejõustikus 12.03.2014 - protokoll
TV 10 Olümpiastarti Tallinna III etapp 11.03.2014 - protokoll
Tallinna noorte karikavõistlused II etapp 26.02.2014 - protokoll
TV 10 Olümpiastarti 2014 II etapp 01.02.2014 - protokoll
Tallinna noorte karikavõistlused I etapp 05.02.2014 - protokoll
Eesti A- ja B-klassi talvised meistrivõistlused Lasnamäe Kergejõustikuhallis 18-19.01.2014 - protokoll
A.Tšikini mälestusvõistlus 04.01.2014 Tallinna Spordihallis - protokoll
2013
Laste jõuluvõistlus 14.12.2013 Tartu Ülikooli Spordihoones - protokoll
TV 10 Olümpiastarti 2014 I etapp 07.12.2013 Võru spordihallis - protokoll
TV 10 Olümpiastarti Tallinna I etapp 28.11.2013 - protokoll
24. Rukkilillemängud 27. - 28.08.2013 Kadrioru staadionil - protokoll
Eesti juunioride ja B-klassi meistrivõistlused 03.-04.07.2013 Rakveres - protokoll
Tallinna noorte kergejõustiku meistrivõistlused 08-09.06.2013 - protokoll
Valmieras Speles 2013 -
protokoll 2000a
protokoll 2001a
protokoll 2002a
TV 10 Olümpiastarti IV etapp 25.05.2013 Karksi-Nuia - protokoll
Tallinna koolinoorte meistrivõistlused 22-23.05.2013 - protokoll
EKSL I liiga kergejõustikuvõistlus 16.05.2013 Rakveres - protokoll
TV 10 Olümpiastarti Tallinna IV etapp 17.05.2013 - protokoll
27. Sinimäe triatlon 09.05.2013 - protokoll
Eesti mudmaajooksu MV 05.05.2013 - protokoll
23. Nõmme Kevadjooks - protokoll
TV 10 Olümpiastarti Tallinna III etapp 27.02.2013 - protokoll
TV 10 Olümpiastarti 2013 III etapp 09.03.2013 Tartu Ülikooli spordihoones - protokoll
TV 10 Olümpiastarti II etapp 09.02.2013 Lasnamäe KJH - protokoll
Tallinna noorte talvised karikavõistlused, I etapp 06.02.2013 Lasnamäe KJH - protokoll
TV 10 Olümpiastarti Tallinna II etapp 29.01.2013 - protokoll
Eesti juunioride ja noorsoo talvised meistrivõistlused 26.-27.01.2013 TÜ spordihallis - protokoll
Teivashüppe GP 02.01.2013 Lasnamäe KJH - protokoll
2012
Tartu jõuluvõistlus 2012 - protokoll
TV 10 Olümpiastarti Tallinna I etapp 28.11.2012 - protokoll
TV 10 Olümpiastarti I etapp 08.12.2012 TÜ Spordihoone - protokoll
Mustamäe koolinoorte 2012.a. meistrivõistlused murdmaajooksus - protokoll
22. Nõmme sügisjooks 19.09.2012 - protokoll
23. Rukkilillemängud 11-12.07.2012 Kadrioru staadion - protokoll
Eesti B- ja A-klassi meistrivõistlused 05.-06.07.2012 Valga keskstaadion - protokoll
Tallinna noorte 2012. aasta karikavõistlused kergejõustikus 15.06.2012 - protokoll
TV 10 Olümpiastarti finaal 12-13.06.2012 - protokoll
Tallinna noorte meistrivõistlused 04-07.06.2012 - protokoll
Tallinna koolinoorte meistrivõistlused 22-23.05.2012 - protokoll
"Valmieras speles jauniešiem - 2012" 01.06.2012 neiud - protokoll
"Valmieras speles jauniešiem - 2012" 01.06.2012 noormehed - protokoll
TV 10 Olümpiastarti Tallinna III etapp 21.05.2012 - protokoll
Eesti Koolispordi Liidu kergejõustikuvõistlused I liiga 17.05.2012 - protokoll
TV 10 Olümpiastarti IV etapp Rakveres 26.05.2012 - protokoll
26. Sinimäe triatlon 03.05.2012 - protokoll
TV 10 Olümpiastarti II etapp 03.03.2012 - protokoll
TV 10 Olüpiastarti Saaremaa II etapp 23.02.2012 - protokoll
Tallinna noorte karikavõistlused II etapp 22.02.2012 - protokoll
TV 10 Olümpiastarti Tallinna II etapp 21.02.2012 - protokoll
Tallinna noorte karikavõistlused I etapp 01.02.2012 - protokoll
TV 10 Olümpiastarti I etapp 15.01.2012 - protokoll
Saaremaa koolinoorte kergejõustiku sisemeistrivõistlused 09.12.2011 - protokoll
Eesti A- ja B-klassi talvised meistrivõistlused 21-22.01.2012 - protokoll
Tallinna noorte sisemeistrivõistlused J, A ja B klass - protokoll
A.Tšikini mälestusvõistlused 07.01.2012 - protokoll
2011
TV 10 olümpiastarti I etapp 13.12.2011 Lansamäe Kergejõustikuhallis - protokoll
15. Sinimäe auhinnavõistlused kaugushüppes - protokoll
23. Sinimäe auhinnavõistlused odaviskes - protokoll
X Sinimäe karikavõistlused seeriajooksus 16.09.2011 - protokoll
X Sinimäe karikavõistlused seeriajooksus 09.09.2011 - protokoll
X Sinimäe karikavõistlused seeriajooksus 05.09.2011 - protokoll
XXI Rukkilillemängud Võrus 17. - 18.08.2011 - protokoll
Tallinna noorte meistrivõistlused kergejõustikus BAJ klassile 20.06.2011 - protokoll
Valmieras Speles 2011 protokoll - tüdrukud sünniaastaga 2000 ja nooremad
Valmieras Speles 2011 protokoll - poisid sünniaastaga 2000 ja nooremad
Tallinna TV 10 olümpiastarti III-IV etapp Kadrioru staadionil 20.05.2011 - protokoll
TV 10 olümpiastarti I etapp Tartu TÜ Spordihallis 16.01.2011 - protokoll
Mustamäe linnaosa koolinoorte 2011.a. meistrivõistlused kergejõustikus 3-5. klassid 19.05.2011 - protokoll
Mustamäe linnaosa koolinoorte 2011.a. meistrivõistlused kergejõustikus 6-7. klassid 17.05.2011 - protokoll
EKSL kergejõustiku MV I liiga 11.05.2011 Rakveres - protokoll
21. Nõmme kevadjooks 20.04.2011 - protokoll
TV 10 Olümpiastarti Tallinn II etapp 16.02.2011 - protokoll
Eesti talvised A- ja B-klassi meistrivõistlused 22-23.01.2011 - protokoll
TV 10 Olümpiastarti Tartu I etapp 16.01.2011 - protokoll
A.Tsikini auhinnavõistlused 2011 - protokoll
TV 10 Olümpiastarti Tallinna I etapp 05.01.2011 - protokoll
Tallinna noorte sisemeistrivõistlused Lasnamäe spodrihallis 12.01.2011 - protokoll
2010
IX Sinimäe karikavõistlused seeriajooksus, 800 meetri jooks - protokoll
VIII Sinimäe karikavõistlused seeriajooksus, 1500 meetri jooks - protokoll
Spordiklubi Sinimäe 22. auhinnavõistlused odaviskes ja 14. auhinnavõistlused kaugushüppes - protokoll
Mustamäe koolinoorte 2010. a. meistrivõistlused murdmaajooksus - protokoll
10. Sinimäe auhinnavõistlused miili jooksus - protokoll
Sinimäe 400 2010 07.09.2010 TSG staadion - protokoll
Fred Kudu laste mitmevõistlus 05.09.2010 TÜ staadion - protokoll
Tallinna noorte AB klassi ja juunioride meistrivõistlused - protokoll
Tallinna TV 10 Olümpiastarti IV etapp - mitmevõistluse protokoll
TSG vs Tallinna Reaalkool Kergejõustiku mitmevõistluse protokoll
Valmieras speles 2010 protokoll - tüdrukud sünniaastaga 1999 ja nooremad
Valmieras speles 2010 protokoll - tüdrukud sünniaastaga 1997
Valmieras speles 2010 protokoll - tüdrukud sünniaastaga 1996
Mustamäe linnaosa koolide 6. - 7. klasside MV kergejõustikus - protokoll
Tallinna koolinoorte 2010.a. meistrivõistlused kergejõustikus - protokoll
Mustamäe linnaosa koolide 3. - 5. klasside spordimängude punktitabel
Mustamäe linnaosa koolide 3. - 5. klasside MV kergejõustikus - protokoll
Eesti Koolispordi Liidu I liiga kergejõustiku meistrivõistlused 12.05.2010 Rakvere
Tallinna TV 10 OS III etapp 20.05.2010 ESS Kalevi Keskstaadion
Tallinna Teisipäevaku (Tähetorni) protokoll
25. Sinimäe triatloni protokoll
20. Nõmme kevadjooks aprill 2010
TV 10 OS Tallinna II etapp Lasnamäe KJH märts 2010
TV 10 OS Tallinna I etall Lasnamäe KJH jaanuar 2010
Eesti noorsoo ja noorte talvised meistrivõistlused 22-24.01.2010, TLKH
Tallinna noorte sisemeistrivõistlused kergejõustikus 2010
Vanemad
Sinimäe kaugushüpe 2009
Sinimäe oda 2009
Sinimäe 400m 2009
Sinimäe 800m 2009
Nõmme sügisjooks 2009
TV 10 VABARIIKLIK FINAAL mitmevõistluses JÕGEVA 2009
TV 10 olümpiastarti finaal HARJUMAA 2009
Uno Palu mitmevõistluse protokoll 28-29 mai 2009
TSG_REAAL TULEMUSED 2009
TV10 VABARIIKLIK III etapp RAKVERE 2009
TV10 olümpiastarti II etapp Tallinn 2009
TV10 olümpiastarti III ja IV etapp Tallinn 2009
Sinimäe Triatloni 2009 protokoll
19 Nõmme Kevadjooksu protokoll 2009
Uno Palu mitmevõistluse protokoll 28-29 mai 2009
Uno Palu mitmevõistluse protokoll 27-28 mai 2008
TV 10 VABARIIKLIK I etapp TARTU 2009
TV 10 VABARIIKLIK II etapp TALLINN 2009
Lääne-Virumaa C- ja D-klassi mitmevõistlus RAKVERE 2009
TV 10 olümpiastarti I etappi protokoll 10 jaanuar 2007
TV 10 olümpiastarti II etappi protokoll 1 märts 2007
17 Nõmme kevadjooks
22 Sinimäe triatlon 4 mai 2007
Uno Palu mitmevõistluse protokoll 28-29 mai 2007
17 Nõmme sügisjooks 2007
Audentese lahtised jõuluvõistlused 2008
TV 10 olümpiastarti I etapp Tallinn 2008
TV 10 olümpiastarti II etapp Tallinn 2008
23. SINIMÄE TRIATLON 9 mai 2008
TV 10 olümpiastarti III.IV etapi protokoll 2008
SK Lindoni Klubisisene neljavõistlus 17.06.2008
18 NÕMME SÜGISJOOKS protokoll
Tallinna TV10 olümpiastarti I etapp
Registration
Gallery
About us
Tuition Fee
Protocols