Uudised

Imelised lapsed

03. veebruar. 2020

Eesti U14 ja U16 meistrivõistlused on selle nädalavahetusega läbi saanud ja meie spordiklubi võib tulemustega vägagi rahule jääda! Meil oli võistlustules 16 sportlast ja nende abil õnnestus meil koguda üks meistritiitel, millele lisandus veel neli medalit ning mitmeid kohti esikuue seas!
Nädalavahetuse edukaim sportlane oli kindlasti Andre, kes noppis igal alal, milles osales, endale ka medali! Saavutades 400m jooksus Eesti U14 meistritiitli ning 60m, 200m ja 800m jooksus hõbemedali! 🥇🥈🥈🥈
Christa-Liza tegi tubli jooksu U16 vanuseklassi 1500m jooksus ning sai kaela pronksmedali! 🥉Lisaks osales 800m jooksus ning saavutas seal 7. koha.
U16 vanuseklassi 400m jooksus tuli tublile kuuendale kohale Liisi, uue isikliku rekordiga ning kuuenda koha sai U14 vanuseklassi 1000m jooksus Liv!
Teate võistkondadest tegid parima esituse U16 tüdrukud 4x200m jooksus, koosseisus Keitlyn, Katarina, Gerda ja Liisi, kes saavutasid tubli 7. koha! 💪
Lisaks oli esindatud ka U14 poiste tiim koosseisus Andre, Oliver, Roger ja Markus ning U14 tüdrukute tiim koosseisus Nele, Silvia, Mia ja Liv.
Lindonit esindasid meistrivõistlustel veel Kaspar, Erich ja Paula, kes tegid samuti tublid isiklikud rekordid!
Aitäh kõikidele võistlejatele, te pakkusite meile suurepäraseid emotsioone ja tulemusi! ❤️
Uued meistrivõistlused juba 15.-16. veebruar, siis astuvad võistlustulle U18, U20 ja U23 noored!

PROTOKOLL

Talvised karikavõistlused

28. jaanuar. 2020

Eesti talvised karikavõistlused! Palju uusi rekordeid ja viimane peaproov Eestikateks on tehtud! Pert-Emil oli täna U18 vanuseklassis parim kõrgushüppaja ning sai ühtlasi ka karika omanikuks! 😊

Protokoll

Harjumaa meistrivõistlused

24. jaanuar. 2020

Harjumaa meistrivõistlustelt 10 medalit! Lisaks ka peotäis neljandaid kohti. :)