Lõpuks on kõik laagri pildid nüüd saadaval.  Pildid on allalaetavad ka originaalsuuruses

Läti laager läbi!

23. juuli. 2018

Lindoni selle suve viimane laager Lätis on ka läbi saanud ja lapsed on rõõmsad ning treenerid saavad hingetõmbe pausi nautima minna! 🤗Mõnusat suve jätku!

U20 ja U16 Balti meistrivõistlused

Täna toimusid Lätis Jelgavas Balti meistrivõistlused U20 ja U16 vanuseklassidele. U20 vanuseklass saavutas võistkondlikult kolmanda koha ning ka meie tublid Eliise-Triin Raun ja Melissa Maria Akkel andsid oma panuse! Kiitus tüdrukutele ja Melissale soovime klubi poolt edaspidiseks kõrget lendu Tartu Ülikoolis! 😘

U14 ja U16 Eesti meistrivõitlused

Algasid U14 ja U16 Eesti meistrivõistlused Pärnus! Esimesest päevast on suurepärased emotsioonid ja eriti kiiduväärt on Christa-Liza Schusteri toodud pronksmedal 1000m jooksus ajaga 3.19,42!

Teisel päeval tegid ilusa võistluse U16 vanuseklassis 1500m takistusjooksu läbinud Lotte Puusepp, kes tuli neljandale kohale ja U14 vanuseklassis Gerda Kattai ja Christa-Liza Schuster 600m jooksus, kes tulid vastavalt seitsmendale ja kaheksandale kohale! Saime uusi isiklikke rekordeid püstitada ja täname kõiki sportlasi pingutuse eest!

Eesti Meistrivõistlused 2018

Eesti meistrivõistlused saame lõppenuks kuulutada eriti positiivselt, sest Eliise-Triin Raun jooksis 400m tõkkejooksus end teiseks. Samuti tõi 800m jooks tõi meile veel kaks medalit! Meistritiitli omanikuks sai Melissa Maria Akkel ja proksmedalile jooksis ennast Lisette Ploomipuu! Palju õnne ja jääme põnevusega ootama U14 ja U16 meistrivõistlusi Pärnus, juba järgmine nädal!