7...13

Uudised

Eesti talvised meistrivõistlused I päev

19. veebruar. 2017

Eesti talviste meistrivõistluste esimene päev on möödas. Eliise-Triin Raun jooksis end ajaga 58,83 400 meetri jooksus Eesti neljandaks. Väga tublid sooritused tegid ka Carina Renna Valdek 60 meetri jooksus ning Melissa Maria Akkel 1500 meetri jooksus, tulles vastavalt kaheksandaks ja seitsmendaks.
Homme juba järgmine võistluspäev!

U20 ja U23 talvised eestikad II päev

12. veebruar. 2017

Talvised noorsoo ja juuniorite meistrivõistlused on selleks korraks selja taga. Melissa Maria Akkel tegi ka täna väga hea jooksu ning teenis 1500m jooksus kolmanda koha. Melissa aeg oli 05:17,66. Joosep Näks saavutas 3000m jooksus, ajaga 10:22,02, 11nda koha, ning tubli jooksu tegi ka Fred Vulkan 300m jooksus.
Protokoll

U20 ja U23 talvised MV

11. veebruar. 2017

Eesti noorsoo ja juuniorite talvistel meistrivõistlustel, Tartus, saavutas Melissa Maria Akkel 800 meetri jooksus neljanda koha. Melissa jooksis enda ajaks 02:25,89. Tubli tüdruk!

Homme võistlevad samal võistlusel Fred Vulkan 300m jooksus, Joosep Näks 3000m jooksus ning Melissa testib oma võimeid ka 1500m jooksus.

Tallinna A- ja B-klassi MV teine päev

08. veebruar. 2017

A-ja B-klassi talviste meistrivõistluste teisel võistluspäeval läks Carina Renne vastu revanši võtma Eliise Triin Raun, kes lõpuks edastas teda 300m jooksus, platseerudes vastavalt teisele ja kolmandale kohale. Järgmisel korral tuleb medal ka Lotte Puusepal, kes väga tubli jooksu järel finišeeris ülinapilt neljandale. Võimsad isiklikud rekordid samal alal tegid ka Carolin Marmei ja Romet Kolk.
Protokoll

Tallinna A- ja B-klassi MV

07. veebruar. 2017

Tänasel Tallinna talviste A- ja B-klassi paremike väljaselgitamisel sai kinnitust, et oleme suutelised igal võistlusel head kohta näitama.
60m jooksus suutsime esikolmikusse tungida lausa kahe nimega. Carina Renne Valdek ja Eliise-Triin Raun jooksid end vastavalt esimeseks ja kolmandaks. Lotte Puusepp sai tubli jooksuga 600m stardis teise koha, ning Lisette Ploomipuu skooris esimese koha 800m jooksus.