Uudised

19:03 28. jaanuar 2019

Eesti U14 ja U16 talvised meistrivõistlused

EMV 2019 esimene päev tõi Lindonile juba esimese medali ning arvukalt häid tulemusi! U14 poiste 400m jooksus tuli pronksmedalile Andre Näppi! Lisaks Andre kolmandale kohale tegid suurepärase esituse U14 vanuseklassis Liisi Kangro, kes jäi napilt ilma pronksmedalist ning saavutas neljanda koha 400m jooksus ja U16 vanuseklassis tegi hea jooksu Christa-Liza Schuster, kes pidi samuti leppima seekord neljanda kohaga 1500m jooksus.

Teine päev Eesti U14 ja U16 meistrivõistlustel pani ilusa punkti meie pikale nädalavahetusele! Päeva alustas tubli Pert-Emil Raun kaugushüppega, tuues sellelt alalt pronksmedali! Päeva lõpetasid U14 tüdrukud väga ilusa teatejooksuga, kus tihedas konkurentsis võitlesid välja endale hõbemedalid! 4x200m võistkonnas jooksid Paula Nataly Parve, Keitlyn Carolina Asi, Liisi Kangro ja Gerda Kattai! Palju õnne medalistidele ja aitäh kõikidele meie sportlastele, et saame teie saavutuste üle ikka ja jälle uhked olla! Treenerid Carmen, Enrico ja Kirke tänavad!