Nõmme
Täna 20.01
-4...-2
Viimsi
Täna 20.01
-3...-2

Tunniplaanid

Jaanuar 2018

Kuupäev
Nädalapäev
Kellaaeg
Koht
20.jaan
laupäev
12:00

Tallinna SH (valikuliselt)

20.jaan
laupäev
12:00

Tallinna SH (valikuliselt)

20.jaan
laupäev
12:00

Tallinna SH (valikuliselt)

20.jaan
laupäev
14:30

Haabneeme kooli võimla

20.jaan
laupäev
14:30

Haabneeme võimla

20.jaan
laupäev
14:30

Haabneeme võimla

22.jaan
esmaspäev
14:45

Haabneeme võimla I grupp

22.jaan
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion

22.jaan
esmaspäev
15:30

Haabneeme võimla II gupp

23.jaan
teisipäev
14:15

Sütiste tee metspark (kogunemine TSG ees)

23.jaan
teisipäev
16:00

TSG võimla (nooremad)

23.jaan
teisipäev
17:00

TSG võimla (vanemad aeroobika)

24.jaan
kolmapäev
14:30

Randvere kooli ees õues

24.jaan
kolmapäev
15:30

TSG ujula (kõik)

24.jaan
kolmapäev
15:30

TSG ujula

24.jaan
kolmapäev
16:00

Viimsi spordikompleksi ees õues I grupp

24.jaan
kolmapäev
17:00

Viimsi spordikompleksi ees õues II grupp

24.jaan
kolmapäev
18:45

Ujumine Merivälja ujulas

25.jaan
neljapäev
13:30

Randvere võimla

25.jaan
neljapäev
14:15

SK AEG võimla

25.jaan
neljapäev
16:00

Sütiste tee metspark (nooremad)

26.jaan
reede
16:00

Sütiste tee metspark (vanemad)

27.jaan
laupäev

TV-10 VR II etapp Lasnamäe SH

27.jaan
laupäev
14:30

Haabneeme võimla

27.jaan
laupäev
14:30

Haabneeme võimla

27.jaan
laupäev
14:30

Haabneeme võimla

29.jaan
esmaspäev
14:45

Haabneeme võimla I grupp

29.jaan
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion

29.jaan
esmaspäev
15:30

Haabneeme võimla II grupp

30.jaan
teisipäev
14:15

Sütiste tee metspark ( kogunemine TSG ees)

30.jaan
teisipäev
16:00

TSG võimla (nooremad)

30.jaan
teisipäev
17:00

TSG võimla (vanemad)

31.jaan
kolmapäev
14:30

Randvere kooli ees õues

31.jaan
kolmapäev
15:30

TSG ujula (kõik)

31.jaan
kolmapäev
15:30

TSG ujula

31.jaan
kolmapäev
16:00

Viimsi spordikompleksi ees õues I grupp

31.jaan
kolmapäev
17:00

Viimsi spordikompleksi ees õues II grupp

31.jaan
kolmapäev
18:45

Ujumine Merivälja ujulas

Veebruar 2018

Kuupäev
Nädalapäev
Kellaaeg
Koht
01.veeb
neljapäev
13:30

Randvere võimla

01.veeb
neljapäev
14:15

SK AEG võimla

01.veeb
neljapäev
16:00

Sütiste tee metspark (nooremad)

02.veeb
reede
16:00

Sütiste tee metspark (vanemad)

03.veeb
laupäev
12:00

Lasnamäe SH (valikuliselt)

03.veeb
laupäev
12:00

Tallinna SH (valikuliselt)

03.veeb
laupäev
12:00

Tallinna SH (valikuliselt)

03.veeb
laupäev
14:30

Haabneeme võimla

03.veeb
laupäev
14:30

Haabneeme võimla

03.veeb
laupäev
15:30

Haabneeme kooli võimla

05.veeb
esmaspäev
14:45

Haabneeme võimla I grupp

05.veeb
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion

05.veeb
esmaspäev
15:30

Haabneeme võimla II grupp

06.veeb
teisipäev
14:15

Sütiste tee metspark (kogunemine TSG ees)

06.veeb
teisipäev
16:00

TSG võimla (nooremad)

06.veeb
teisipäev
17:00

TSG võimla (vanemad)

07.veeb
kolmapäev
14:30

Randvere kooli ees õues

07.veeb
kolmapäev
15:30

TSG ujula

07.veeb
kolmapäev
15:30

TSG ujula (kõik)

07.veeb
kolmapäev
16:00

Viimsi spordikompleksi ees õues I grupp

07.veeb
kolmapäev
17:00

Viimsi spordikompleksi ees õues II grupp

07.veeb
kolmapäev
18:45

Ujumine Merivälja ujulas

08.veeb
neljapäev
13:30

Randvere võimla

08.veeb
neljapäev
14:15

SK AEG võimla

08.veeb
neljapäev
14:15

SK AEG võimla

08.veeb
neljapäev
16:00

Sütiste tee metspark (nooremad)

09.veeb
reede
16:00

Sütiste tee metspark (vanemad)

10.veeb
laupäev
12:00

Lasnamäe SH (valikuliselt)

10.veeb
laupäev
12:00

Tallinna SH (valikuliselt)

10.veeb
laupäev
12:00

Tallinna SH (valikuliselt)

10.veeb
laupäev
14:30

Haabneeme võimla

10.veeb
laupäev
14:30

Haabneeme võimla

10.veeb
laupäev
15:30

Haabneeme kooli võimla

12.veeb
esmaspäev
14:45

Haabneeme võimla I grupp

12.veeb
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion

12.veeb
esmaspäev
15:30

Haabneeme võimla II grupp

13.veeb
teisipäev
14:15

Sütiste tee metspark (kogunemine TSG ees)

13.veeb
teisipäev
16:00

TSG võimla (nooremad)

13.veeb
teisipäev
17:00

TSG võimla (vanemad)

14.veeb
kolmapäev
14:30

Randvere kooli ees õues

14.veeb
kolmapäev
15:30

TSG ujula

14.veeb
kolmapäev
15:30

TSG ujula (kõik)

14.veeb
kolmapäev
16:00

Viimsi spordikompleksi ees õues I grupp

14.veeb
kolmapäev
17:00

Viimsi spordikompleksi ees õues II grupp

14.veeb
kolmapäev
18:45

Ujumine Merivälja ujulas

15.veeb
neljapäev
13:30

Randvere võimla

15.veeb
neljapäev
14:15

SK AEG võimla

15.veeb
neljapäev
16:00

Sütiste tee metspark (nooremad)

16.veeb
reede
16:00

Sütiste tee metspark (vanemad)

17.veeb
laupäev
12:00

Lasnamäe SH (valikuliselt)

17.veeb
laupäev
12:00

Tallinna SH (valikuliselt)

17.veeb
laupäev
12:00

Tallinna SH (valikuliselt)

17.veeb
laupäev
14:30

Haabneeme võimla

17.veeb
laupäev
14:30

Haabneeme võimla

17.veeb
laupäev
15:30

Haabneeme kooli võimla

19.veeb
esmaspäev
14:45

Haabneeme võimla I grupp

19.veeb
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion

19.veeb
esmaspäev
15:30

Haabneeme võimla II grupp

20.veeb
teisipäev
14:15

Sütiste tee metspark (kogunemine TSG ees)

20.veeb
teisipäev
16:00

TSG võimla (nooremad)

20.veeb
teisipäev
17:00

TSG võimla (vanemad)

21.veeb
kolmapäev
14:30

Randvere kooli ees õues

21.veeb
kolmapäev
15:30

TSG ujula

21.veeb
kolmapäev
15:30

TSG ujula (kõik)

21.veeb
kolmapäev
16:00

Viimsi spordikompleksi ees õues I grupp

21.veeb
kolmapäev
17:00

Viimsi spordikompleksi ees õues II grupp

21.veeb
kolmapäev
18:45

Ujumine Merivälja ujulas

22.veeb
neljapäev
13:30

Randvere võimla

22.veeb
neljapäev
14:15

SK AEG võimla

22.veeb
neljapäev
16:00

Sütiste tee metspark (nooremad)

23.veeb
reede
16:00

Sütiste tee metspark (vanemad)

24.veeb
laupäev
12:00

Lasnamäe SH (valikuliselt)

24.veeb
laupäev
12:00

Tallinna SH (valikuliselt)

24.veeb
laupäev
12:00

Tallinna SH (valikuliselt)

24.veeb
laupäev
14:30

Haabneeme võimla

24.veeb
laupäev
14:30

Haabneeme võimla

24.veeb
laupäev
15:30

Haabneeme kooli võimla

26.veeb
esmaspäev
14:45

Haabneeme võimla I grupp

26.veeb
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion

26.veeb
esmaspäev
15:30

Haabneeme võimla II grupp

27.veeb
teisipäev
14:15

Sütiste tee metspark (kogunemine TSG ees)

27.veeb
teisipäev
16:00

TSG võimla (nooremad)

27.veeb
teisipäev
17:00

TSG võimla (vanemad)

28.veeb
kolmapäev
14:30

Randvere kooli ees õues

28.veeb
kolmapäev
15:30

TSG ujula

28.veeb
kolmapäev
15:30

TSG ujula (kõik)

28.veeb
kolmapäev
16:00

Viimsi spordikompleksi ees õues I grupp

28.veeb
kolmapäev
17:00

Viimsi spordikompleksi ees õues II grupp

28.veeb
kolmapäev
18:45

Ujumine Merivälja ujulas