Nõmme
Homme 19.01
-7...-3
Viimsi
Homme 19.01
-6...-3

Tunniplaanid

Jaanuar 2019

Kuupäev
Nädalapäev
Kellaaeg
Koht
18.jaan
reede
08:45

SK AEG võimla

18.jaan
reede
14:30

Viimsi kooli võimla (I grupp)

18.jaan
reede
15:00

Viimsi kooli võimla

18.jaan
reede
15:30

Viimsi kooli võimla (II grupp)

19.jaan
laupäev
13:30

Tallinna spordihall (valikuliselt)

19.jaan
laupäev
13:30

Tallinna spordihall (valikuliselt)

19.jaan
laupäev
13:30

Tallinna spordihall (valikuliselt)

21.jaan
esmaspäev
14:30

Viimsi kooli võimla (I grupp)

21.jaan
esmaspäev
15:00

Haabneeme kooli võimla

21.jaan
esmaspäev
15:30

Viimsi kooli võimla (II grupp)

22.jaan
teisipäev
14:45

Spordikompleksi ees õues (II grupp)

22.jaan
teisipäev
16:00

37. KK võimla (nooremad)

22.jaan
teisipäev
16:00

SK AEG võimla

22.jaan
teisipäev
17:00

37. KK võimla (vanemad)

22.jaan
teisipäev
17:00

Haabneeme kool (I grupp)

23.jaan
kolmapäev
14:30

SK AEG võimla (1. klassid)

23.jaan
kolmapäev
16:00

Sütiste tee mets (vanemad). Riietumine SK AEG

23.jaan
kolmapäev
17:00

SK AEG ÜKE (vanemad)

23.jaan
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula

23.jaan
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula (valikuliselt)

24.jaan
neljapäev
16:00

SK AEG võimla (kõik)

24.jaan
neljapäev
16:00

Sütiste mets. Riietumine SK AEG

25.jaan
reede
08:45

SK AEG võimla

25.jaan
reede
14:30

Viimsi kooli võimla (I grupp)

25.jaan
reede
15:00

Viimsi kooli võimla

25.jaan
reede
15:30

Viimsi kooli võimla (II grupp)

26.jaan
laupäev

Eesti MV U14, U16 Lasnamäe spordihall

26.jaan
laupäev

Eesti MV U14, U16 Lasnamäe spordihall

26.jaan
laupäev

Eesti MV U14, U16 Lasnamäe spordihall

27.jaan
pühapäev

Eesti MV U14, U16 Lasnamäe spordihall

27.jaan
pühapäev

Eesti MV U14, U16 Lasnamäe spordihall

27.jaan
pühapäev

Eesti MV U14, U16 Lasnamäe spordihall

27.jaan
pühapäev
10:30

Tallinna spordihall (valikuliselt)

28.jaan
esmaspäev
14:30

Viimsi kooli võimla (I grupp)

28.jaan
esmaspäev
15:00

Haabneeme kooli võimla

28.jaan
esmaspäev
15:30

Viimsi kooli võimla (II grupp)

29.jaan
teisipäev
14:45

Spordikompleksi ees õues (II grupp)

29.jaan
teisipäev
16:00

37. KK võimla (nooremad)

29.jaan
teisipäev
16:00

SK AEG võimla

29.jaan
teisipäev
17:00

37. KK võimla (vanemad)

29.jaan
teisipäev
17:00

Haabneeme kool (I grupp)

30.jaan
kolmapäev
14:30

SK AEG võimla (1. klassid)

30.jaan
kolmapäev
16:00

Sütiste tee mets (vanemad). Riietumine SK AEG

30.jaan
kolmapäev
17:00

SK AEG ÜKE (vanemad)

30.jaan
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula

30.jaan
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula (valikuliselt)

31.jaan
neljapäev
16:00

SK AEG võimla (kõik)

31.jaan
neljapäev
16:00

Sütiste mets. Riietumine SK AEG

Veebruar 2019

Kuupäev
Nädalapäev
Kellaaeg
Koht
01.veeb
reede
08:45

SK AEG võimla

01.veeb
reede
14:30

Viimsi kooli võimla (I grupp)

01.veeb
reede
15:00

Viimsi kooli võimla

01.veeb
reede
15:30

Viimsi kooli võimla (II grupp)

02.veeb
laupäev
13:00

Tallinna Spordihall (valikuliselt)

02.veeb
laupäev
13:00

Tallinna Spordihall (valikuliselt)

02.veeb
laupäev
13:00

Tallinna Spordihall (valikuliselt)

04.veeb
esmaspäev
14:30

Viimsi kooli võimla (I grupp)

04.veeb
esmaspäev
15:00

Haabneeme kooli võimla

04.veeb
esmaspäev
15:30

Viimsi kooli võimla (II grupp)

05.veeb
teisipäev
14:45

Spordikompleksi ees õues (II grupp)

05.veeb
teisipäev
16:00

SK AEG võimla

05.veeb
teisipäev
16:00

37. KK võimla (nooremad)

05.veeb
teisipäev
17:00

37. KK võimla (vanemad)

05.veeb
teisipäev
17:00

Haabneeme kool (I grupp)

06.veeb
kolmapäev
14:30

SK AEG võimla (1. klassid)

06.veeb
kolmapäev
16:00

Sütiste tee mets (vanemad). Riietumine SK AEG

06.veeb
kolmapäev
17:00

SK AEG ÜKE (vanemad)

06.veeb
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula (valikuliselt)

06.veeb
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula

07.veeb
neljapäev
16:00

Sütiste mets. Riietumine SK AEG

07.veeb
neljapäev
16:00

SK AEG võimla (kõik)

08.veeb
reede
08:45

SK AEG võimla

08.veeb
reede
14:30

Viimsi kooli võimla (I grupp)

08.veeb
reede
15:00

Viimsi kooli võimla

08.veeb
reede
15:30

Viimsi kooli võimla (II grupp)

09.veeb
laupäev
13:00

Tallinna Spordihall (valikuliselt)

09.veeb
laupäev
13:00

Tallinna Spordihall (valikuliselt)

09.veeb
laupäev
13:00

Tallinna Spordihall (valikuliselt)

11.veeb
esmaspäev
14:30

Viimsi kooli võimla (I grupp)

11.veeb
esmaspäev
15:00

Haabneeme kooli võimla

11.veeb
esmaspäev
15:30

Viimsi kooli võimla (II grupp)

12.veeb
teisipäev
14:45

Spordikompleksi ees õues (II grupp)

12.veeb
teisipäev
16:00

SK AEG võimla

12.veeb
teisipäev
16:00

37. KK võimla (nooremad)

12.veeb
teisipäev
17:00

37. KK võimla (vanemad)

12.veeb
teisipäev
17:00

Haabneeme kool (I grupp)

13.veeb
kolmapäev
14:30

SK AEG võimla (1. klassid)

13.veeb
kolmapäev
16:00

Sütiste tee mets (vanemad). Riietumine SK AEG

13.veeb
kolmapäev
17:00

SK AEG ÜKE (vanemad)

13.veeb
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula (valikuliselt)

13.veeb
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula

14.veeb
neljapäev
16:00

Sütiste mets. Riietumine SK AEG

14.veeb
neljapäev
16:00

SK AEG võimla (kõik)

15.veeb
reede
08:45

SK AEG võimla

15.veeb
reede
14:30

Viimsi kooli võimla (I grupp)

15.veeb
reede
15:00

Viimsi kooli võimla

15.veeb
reede
15:30

Viimsi kooli võimla (II grupp)

16.veeb
laupäev
13:00

Tallinna Spordihall (valikuliselt)

16.veeb
laupäev
13:00

Tallinna Spordihall (valikuliselt)

16.veeb
laupäev
13:00

Tallinna Spordihall (valikuliselt)

18.veeb
esmaspäev
14:30

Viimsi kooli võimla (I grupp)

18.veeb
esmaspäev
15:00

Haabneeme kooli võimla

18.veeb
esmaspäev
15:30

Viimsi kooli võimla (II grupp)

19.veeb
teisipäev
14:45

Spordikompleksi ees õues (II grupp)

19.veeb
teisipäev
16:00

SK AEG võimla

19.veeb
teisipäev
16:00

37. KK võimla (nooremad)

19.veeb
teisipäev
17:00

37. KK võimla (vanemad)

19.veeb
teisipäev
17:00

Haabneeme kool (I grupp)

20.veeb
kolmapäev
14:30

SK AEG võimla (1. klassid)

20.veeb
kolmapäev
16:00

Sütiste tee mets (vanemad). Riietumine SK AEG

20.veeb
kolmapäev
17:00

SK AEG ÜKE (vanemad)

20.veeb
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula (valikuliselt)

20.veeb
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula

21.veeb
neljapäev
16:00

Sütiste mets. Riietumine SK AEG

21.veeb
neljapäev
16:00

SK AEG võimla (kõik)

22.veeb
reede
08:45

SK AEG võimla

22.veeb
reede
14:30

Viimsi kooli võimla (I grupp)

22.veeb
reede
15:00

Viimsi kooli võimla

22.veeb
reede
15:30

Viimsi kooli võimla (II grupp)

23.veeb
laupäev
13:00

Tallinna Spordihall (valikuliselt)

23.veeb
laupäev
13:00

Tallinna Spordihall (valikuliselt)

23.veeb
laupäev
13:00

Tallinna Spordihall (valikuliselt)

25.veeb
esmaspäev
14:30

Viimsi kooli võimla (I grupp)

25.veeb
esmaspäev
15:00

Haabneeme kooli võimla

25.veeb
esmaspäev
15:30

Viimsi kooli võimla (II grupp)

26.veeb
teisipäev
14:45

Spordikompleksi ees õues (II grupp)

26.veeb
teisipäev
16:00

SK AEG võimla

26.veeb
teisipäev
16:00

37. KK võimla (nooremad)

26.veeb
teisipäev
17:00

37. KK võimla (vanemad)

26.veeb
teisipäev
17:00

Haabneeme kool (I grupp)

27.veeb
kolmapäev
14:30

SK AEG võimla (1. klassid)

27.veeb
kolmapäev
16:00

Sütiste tee mets (vanemad). Riietumine SK AEG

27.veeb
kolmapäev
17:00

SK AEG ÜKE (vanemad)

27.veeb
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula (valikuliselt)

27.veeb
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula

28.veeb
neljapäev
16:00

Sütiste mets. Riietumine SK AEG

28.veeb
neljapäev
16:00

SK AEG võimla (kõik)