Nõmme
Täna 23.09
11...12
Viimsi
Täna 23.09
9...13

Tunniplaanid

September 2018

Kuupäev
Nädalapäev
Kellaaeg
Koht
24.sept
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion I grupp

24.sept
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion

24.sept
esmaspäev
16:00

Viimsi staadion II grupp

25.sept
teisipäev
15:00

I grupp kogunemine spordikompleksi ees

25.sept
teisipäev
16:00

II grupp kogunemine spordikompleksi ees

25.sept
teisipäev
16:00

TSG staadion

25.sept
teisipäev
16:00

TSG staadion

26.sept
kolmapäev
15:30

TSG ujula (kogunemine TSG ujula ukse taga)

26.sept
kolmapäev
15:30

TSG ujula

26.sept
kolmapäev
18:50

Merivälja ujula (valikuliselt)

26.sept
kolmapäev
18:50

Merivälja ujula

27.sept
neljapäev
15:00

Sütiste tee metspark (kogunemine TSG ees)

27.sept
neljapäev
16:00

Sütiste tee metspark

28.sept
reede
15:00

Viimsi staadion I grupp

28.sept
reede
15:00

Viimsi staadion

28.sept
reede
16:00

Viimsi staadion II grupp

29.sept
laupäev
12:00

Tallinna spordihall (valikuliselt)

Oktoober 2018

Kuupäev
Nädalapäev
Kellaaeg
Koht
01.okt
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion I grupp

01.okt
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion

01.okt
esmaspäev
16:00

Viimsi staadion II grupp

02.okt
teisipäev
15:00

I grupp kogunemine spordikompleksi ees

02.okt
teisipäev
16:00

II grupp kogunemine spordikompleksi ees

02.okt
teisipäev
16:00

TSG staadion

02.okt
teisipäev
16:00

TSG staadion

03.okt
kolmapäev
15:30

TSG ujula (kogunemine TSG ujula ukse taga)

03.okt
kolmapäev
15:30

TSG ujula

03.okt
kolmapäev
18:50

Merivälja ujula (valikuliselt)

03.okt
kolmapäev
18:50

Merivälja ujula

04.okt
neljapäev
15:00

Sütiste tee metspark (kogunemine TSG ees)

04.okt
neljapäev
16:00

Sütiste tee metspark

05.okt
reede
15:00

Viimsi staadion I grupp

05.okt
reede
15:00

Viimsi staadion

05.okt
reede
16:00

Viimsi staadion II grupp

05.okt
reede
16:00

Viimsi staadion II grupp

06.okt
laupäev
12:00

Tallinna spordihall (valikuliselt)

08.okt
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion I grupp

08.okt
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion

08.okt
esmaspäev
16:00

Viimsi staadion II grupp

09.okt
teisipäev
15:00

I grupp kogunemine spordikompleksi ees

09.okt
teisipäev
16:00

II grupp kogunemine spordikompleksi ees

09.okt
teisipäev
16:00

TSG staadion

09.okt
teisipäev
16:00

TSG staadion

10.okt
kolmapäev
15:30

TSG ujula (kogunemine TSG ujula ukse taga)

10.okt
kolmapäev
15:30

TSG ujula

10.okt
kolmapäev
18:50

Merivälja ujula (valikuliselt)

10.okt
kolmapäev
18:50

Merivälja ujula

11.okt
neljapäev
15:00

Sütiste tee metspark (kogunemine TSG ees)

11.okt
neljapäev
16:00

Sütiste tee metspark

12.okt
reede
15:00

Viimsi staadion I grupp

12.okt
reede
15:00

Viimsi staadion

12.okt
reede
16:00

Viimsi staadion II grupp

13.okt
laupäev

MURDMAAJOOKSU KARIKAVÕISTLUS JÕULUMÄEL

13.okt
laupäev

MURDMAAJOOKSU KARIKAVÕISTLUS JÕULUMÄEL

13.okt
laupäev

MURDMAAJOOKSU KARIKAVÕISTLUS JÕULUMÄEL

13.okt
laupäev

MURDMAAJOOKSU KARIKAVÕISTLUS JÕULUMÄEL

15.okt
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion I grupp

15.okt
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion

15.okt
esmaspäev
16:00

Viimsi staadion II grupp

16.okt
teisipäev
15:00

I grupp kogunemine spordikompleksi ees

16.okt
teisipäev
16:00

II grupp kogunemine spordikompleksi ees

16.okt
teisipäev
16:00

TSG staadion

16.okt
teisipäev
16:00

TSG staadion

17.okt
kolmapäev
15:30

TSG ujula (kogunemine TSG ujula ukse taga)

17.okt
kolmapäev
15:30

TSG ujula

17.okt
kolmapäev
18:50

Merivälja ujula (valikuliselt)

17.okt
kolmapäev
18:50

Merivälja ujula

18.okt
neljapäev
15:00

Sütiste tee metspark (kogunemine TSG ees)

18.okt
neljapäev
16:00

Sütiste tee metspark

19.okt
reede
15:00

Viimsi staadion I grupp

19.okt
reede
15:00

Viimsi staadion

19.okt
reede
16:00

Viimsi staadion II grupp

20.okt
laupäev
12:00

Tallinna spordihall (valikuliselt)

22.okt
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion I grupp ja II grupp

22.okt
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion

23.okt
teisipäev
12:00

TSG staadion

23.okt
teisipäev
12:00

TSG staadion

23.okt
teisipäev
15:00

I grupp ja II grupp kogunemine spordikompleksi ees

24.okt
kolmapäev
15:30

TSG ujula (kogunemine TSG ujula ukse taga)

24.okt
kolmapäev
15:30

TSG ujula

24.okt
kolmapäev
18:50

Merivälja ujula (valikuliselt)

24.okt
kolmapäev
18:50

Merivälja ujula

25.okt
neljapäev
12:00

Sütiste tee metspark

25.okt
neljapäev
15:00

Sütiste tee metspark (kogunemine TSG ees)

26.okt
reede
15:00

Viimsi staadion I grupp ja II grupp

26.okt
reede
15:00

Viimsi staadion

27.okt
laupäev
12:00

Tallinna spordihall (valikuliselt)

29.okt
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion

31.okt
kolmapäev
18:50

Merivälja ujula